Competicions
Clubs
Rankings
Selecció
Jugadors
Entrenadors
Àrbitres
Comunitat
Competicions
Clubs
Rankings
Selecció
Comunitat
Més
Jugadors
Entrenadors
Àrbitres
Competicions
Clubs
Rankings
Selecció
Més
Comunitat
Jugadors
Entrenadors
Àrbitres
Competicions
Clubs
Més
Rankings
Selecció
Comunitat
Jugadors
Entrenadors
Àrbitres
CA
Español
English
Català
Jugadors, Entrenadors, Àrbitres
Equips
Partits
Recordar
Restablir
1ª Div.
2ª Div.
1ª RFEF
2ª RFEF
Premier League
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Primeira Liga
Eredivisie
Brasileirão
Primera Argentina
Süper Lig
Pro League
2023-24
2013-14
2003-04
1993-94
1983-84
1973-74
1963-64
1953-54
1943-44
1933-34
2022-23
2012-13
2002-03
1992-93
1982-83
1972-73
1962-63
1952-53
1942-43
1932-33
2021-22
2011-12
2001-02
1991-92
1981-82
1971-72
1961-62
1951-52
1941-42
1931-32
2020-21
2010-11
2000-01
1990-91
1980-81
1970-71
1960-61
1950-51
1940-41
1930-31
2019-20
2009-10
1999-00
1989-90
1979-80
1969-70
1959-60
1949-50
1939-40
1929-30
2018-19
2008-09
1998-99
1988-89
1978-79
1968-69
1958-59
1948-49
1928-29
2017-18
2007-08
1997-98
1987-88
1977-78
1967-68
1957-58
1947-48
2016-17
2006-07
1996-97
1986-87
1976-77
1966-67
1956-57
1946-47
2015-16
2005-06
1995-96
1985-86
1975-76
1965-66
1955-56
1945-46
1935-36
2014-15
2004-05
1994-95
1984-85
1974-75
1964-65
1954-55
1944-45
1934-35
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1992-93
1991-92
1990-91
1989-90
1988-89
1987-88
1986-87
1985-86
1984-85
1983-84
1982-83
1981-82
1980-81
1979-80
1978-79
1977-78
1976-77
1975-76
1974-75
1973-74
1972-73
1971-72
1970-71
1969-70
1968-69
1967-68
1966-67
1965-66
1964-65
1963-64
1962-63
1961-62
1960-61
1959-60
1958-59
1957-58
1956-57
1955-56
1954-55
1953-54
1952-53
1951-52
1950-51
1949-50
1948-49
1947-48
1946-47
1945-46
1944-45
1943-44
1942-43
1941-42
1940-41
1939-40
1935-36
1934-35
1933-34
1932-33
1931-32
1930-31
1929-30
1928-29
2023-24
2013-14
2003-04
1993-94
1983-84
1973-74
1963-64 1
2
1953-54 1
2
1943-44
1933-34
2022-23
2012-13
2002-03
1992-93
1982-83
1972-73
1962-63 1
2
1952-53 1
2
1942-43 1
2
3
1932-33
2021-22
2011-12
2001-02
1991-92
1981-82
1971-72
1961-62 1
2
1951-52 1
2
1941-42 1
2
3
1931-32
2020-21
2010-11
2000-01
1990-91
1980-81
1970-71
1960-61 1
2
1950-51 1
2
1940-41 1
2
1930-31
2019-20
2009-10
1999-00
1989-90
1979-80
1969-70
1959-60 1
2
1949-50 1
2
1939-40 1
2
3
4
5
1929-30
2018-19
2008-09
1998-99
1988-89
1978-79
1968-69
1958-59 1
2
1948-49
1928-29 1
2
2017-18
2007-08
1997-98
1987-88
1977-78
1967-68 1
2
1957-58 1
2
1947-48
2016-17
2006-07
1996-97
1986-87
1976-77
1966-67 1
2
1956-57 1
2
1946-47
2015-16
2005-06
1995-96
1985-86
1975-76
1965-66 1
2
1955-56 1
2
1945-46
1935-36 1
2
3
2014-15
2004-05
1994-95
1984-85
1974-75
1964-65 1
2
1954-55 1
2
1944-45
1934-35 1
2
3
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1992-93
1991-92
1990-91
1989-90
1988-89
1987-88
1986-87
1985-86
1984-85
1983-84
1982-83
1981-82
1980-81
1979-80
1978-79
1977-78
1976-77
1975-76
1974-75
1973-74
1972-73
1971-72
1970-71
1969-70
1968-69
1967-68 1
2
1966-67 1
2
1965-66 1
2
1964-65 1
2
1963-64 1
2
1962-63 1
2
1961-62 1
2
1960-61 1
2
1959-60 1
2
1958-59 1
2
1957-58 1
2
1956-57 1
2
1955-56 1
2
1954-55 1
2
1953-54 1
2
1952-53 1
2
1951-52 1
2
1950-51 1
2
1949-50 1
2
1948-49
1947-48
1946-47
1945-46
1944-45
1943-44
1942-43 1
2
3
1941-42 1
2
3
1940-41 1
2
1939-40 1
2
3
4
5
1935-36 1
2
3
1934-35 1
2
3
1933-34
1932-33
1931-32
1930-31
1929-30
1928-29 1
2
2023-24 I
II
2022-23 I
II
2021-22 I
II
2023-24 I
II
2022-23 I
II
2021-22 I
II
2023-24 I
II
III
IV
V
2013-14 I
II
III
IV
2003-04 I
II
III
IV
1993-94 I
II
III
IV
1983-84 I
II
2022-23 I
II
III
IV
V
2012-13 I
II
III
IV
2002-03 I
II
III
IV
1992-93 I
II
III
IV
1982-83 I
II
2021-22 I
II
III
IV
V
2011-12 I
II
III
IV
2001-02 I
II
III
IV
1991-92 I
II
III
IV
1981-82 I
II
2020-21 I
II
III
IV
V
2010-11 I
II
III
IV
2000-01 I
II
III
IV
1990-91 I
II
III
IV
1980-81 I
II
2019-20 I
II
III
IV
2009-10 I
II
III
IV
1999-00 I
II
III
IV
1989-90 I
II
III
IV
1979-80 I
II
2018-19 I
II
III
IV
2008-09 I
II
III
IV
1998-99 I
II
III
IV
1988-89 I
II
III
IV
1978-79 I
II
2017-18 I
II
III
IV
2007-08 I
II
III
IV
1997-98 I
II
III
IV
1987-88 I
II
III
IV
1977-78 I
II
2016-17 I
II
III
IV
2006-07 I
II
III
IV
1996-97 I
II
III
IV
1986-87
2015-16 I
II
III
IV
2005-06 I
II
III
IV
1995-96 I
II
III
IV
1985-86 I
II
2014-15 I
II
III
IV
2004-05 I
II
III
IV
1994-95 I
II
III
IV
1984-85 I
II
2023-24 I
II
III
IV
V
2022-23 I
II
III
IV
V
2021-22 I
II
III
IV
V
2020-21 I
II
III
IV
V
2019-20 I
II
III
IV
2018-19 I
II
III
IV
2017-18 I
II
III
IV
2016-17 I
II
III
IV
2015-16 I
II
III
IV
2014-15 I
II
III
IV
2013-14 I
II
III
IV
2012-13 I
II
III
IV
2011-12 I
II
III
IV
2010-11 I
II
III
IV
2009-10 I
II
III
IV
2008-09 I
II
III
IV
2007-08 I
II
III
IV
2006-07 I
II
III
IV
2005-06 I
II
III
IV
2004-05 I
II
III
IV
2003-04 I
II
III
IV
2002-03 I
II
III
IV
2001-02 I
II
III
IV
2000-01 I
II
III
IV
1999-00 I
II
III
IV
1998-99 I
II
III
IV
1997-98 I
II
III
IV
1996-97 I
II
III
IV
1995-96 I
II
III
IV
1994-95 I
II
III
IV
1993-94 I
II
III
IV
1992-93 I
II
III
IV
1991-92 I
II
III
IV
1990-91 I
II
III
IV
1989-90 I
II
III
IV
1988-89 I
II
III
IV
1987-88 I
II
III
IV
1986-87
1985-86 I
II
1984-85 I
II
1983-84 I
II
1982-83 I
II
1981-82 I
II
1980-81 I
II
1979-80 I
II
1978-79 I
II
1977-78 I
II
2023-24
2013-14
2003-04
1993-94
1983-84
2022-23
2012-13
2002-03
1992-93
1982-83
2021-22
2011-12
2001-02
1991-92
1981-82
2020-21
2010-11
2000-01
1990-91
1980-81
2019-20
2009-10
1999-00
1989-90
1979-80
2018-19
2008-09
1998-99
1988-89
1978-79
2017-18
2007-08
1997-98
1987-88
1977-78
2016-17
2006-07
1996-97
1986-87
1976-77
2015-16
2005-06
1995-96
1985-86
1975-76
2014-15
2004-05
1994-95
1984-85
1974-75
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1992-93
1991-92
1990-91
1989-90
1988-89
1987-88
1986-87
1985-86
1984-85
1983-84
1982-83
1981-82
1980-81
1979-80
1978-79
1977-78
1976-77
1975-76
1974-75
2023-24
2013-14
2003-04
1993-94
1983-84
1973-74
1963-64
2022-23
2012-13
2002-03
1992-93
1982-83
1972-73
2021-22
2011-12
2001-02
1991-92
1981-82
1971-72
2020-21
2010-11
2000-01
1990-91
1980-81
1970-71
2019-20
2009-10
1999-00
1989-90
1979-80
1969-70
2018-19
2008-09
1998-99
1988-89
1978-79
1968-69
2017-18
2007-08
1997-98
1987-88
1977-78
1967-68
2016-17
2006-07
1996-97
1986-87
1976-77
1966-67
2015-16
2005-06
1995-96
1985-86
1975-76
1965-66
2014-15
2004-05
1994-95
1984-85
1974-75
1964-65
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1992-93
1991-92
1990-91
1989-90
1988-89
1987-88
1986-87
1985-86
1984-85
1983-84
1982-83
1981-82
1980-81
1979-80
1978-79
1977-78
1976-77
1975-76
1974-75
1973-74
1972-73
1971-72
1970-71
1969-70
1968-69
1967-68
1966-67
1965-66
1964-65
1963-64
2023-24
2013-14
2003-04
1993-94
1983-84
1973-74
1963-64
1953-54
1933-34
2022-23
2012-13
2002-03
1992-93
1982-83
1972-73
1962-63
1952-53
1942-43
1932-33
2021-22
2011-12
2001-02
1991-92
1981-82
1971-72
1961-62
1951-52
1941-42
1931-32
2020-21
2010-11
2000-01
1990-91
1980-81
1970-71
1960-61
1950-51
1940-41
1930-31
2019-20
2009-10
1999-00
1989-90
1979-80
1969-70
1959-60
1949-50
1939-40
1929-30
2018-19
2008-09
1998-99
1988-89
1978-79
1968-69
1958-59
1948-49
1938-39
2017-18
2007-08
1997-98
1987-88
1977-78
1967-68
1957-58
1947-48
1937-38
2016-17
2006-07
1996-97
1986-87
1976-77
1966-67
1956-57
1946-47
1936-37
2015-16
2005-06
1995-96
1985-86
1975-76
1965-66
1955-56
1935-36
2014-15
2004-05
1994-95
1984-85
1974-75
1964-65
1954-55
1934-35
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1992-93
1991-92
1990-91
1989-90
1988-89
1987-88
1986-87
1985-86
1984-85
1983-84
1982-83
1981-82
1980-81
1979-80
1978-79
1977-78
1976-77
1975-76
1974-75
1973-74
1972-73
1971-72
1970-71
1969-70
1968-69
1967-68
1966-67
1965-66
1964-65
1963-64
1962-63
1961-62
1960-61
1959-60
1958-59
1957-58
1956-57
1955-56
1954-55
1953-54
1952-53
1951-52
1950-51
1949-50
1948-49
1947-48
1946-47
1942-43
1941-42
1940-41
1939-40
1938-39
1937-38
1936-37
1935-36
1934-35
1933-34
1932-33
1931-32
1930-31
1929-30
2023-24
2013-14
2003-04
2022-23
2012-13
2002-03
2021-22
2011-12
2001-02
2020-21
2010-11
2000-01
2019-20
2009-10
1999-00
2018-19
2008-09
1998-99
2017-18
2007-08
1997-98
2016-17
2006-07
1996-97
2015-16
2005-06
1995-96
2014-15
2004-05
1994-95
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
2023-24
2013-14
2003-04
1993-94
1983-84
2022-23
2012-13
2002-03
1992-93
1982-83
2021-22
2011-12
2001-02
1991-92
1981-82
2020-21
2010-11
2000-01
1990-91
1980-81
2019-20
2009-10
1999-00
1989-90
2018-19
2008-09
1998-99
1988-89
2017-18
2007-08
1997-98
1987-88
2016-17
2006-07
1996-97
1986-87
2015-16
2005-06
1995-96
1985-86
2014-15
2004-05
1994-95
1984-85
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1992-93
1991-92
1990-91
1989-90
1988-89
1987-88
1986-87
1985-86
1984-85
1983-84
1982-83
1981-82
1980-81
2023-24
2013-14
2003-04
1993-94
1983-84
2022-23
2012-13
2002-03
1992-93
1982-83
2021-22
2011-12
2001-02
1991-92
1981-82
2020-21
2010-11
2000-01
1990-91
1980-81
2019-20
2009-10
1999-00
1989-90
2018-19
2008-09
1998-99
1988-89
2017-18
2007-08
1997-98
1987-88
2016-17
2006-07
1996-97
1986-87
2015-16
2005-06
1995-96
1985-86
2014-15
2004-05
1994-95
1984-85
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1992-93
1991-92
1990-91
1989-90
1988-89
1987-88
1986-87
1985-86
1984-85
1983-84
1982-83
1981-82
1980-81
2024
2014
2004
2023
2013
2003
2022
2012
2021
2011
2020
2010
2019
2009
2018
2008
2017
2007
2016
2006
2015
2005
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2024
2014
2004-05
2023
2013-14
2003-04
2022
2012-13
2002-03
2021
2011-12
2001-02
2019-20
2010-11
2000-01
2018-19
2009-10
2017-18
2008-09
2016-17
2007-08
2016
2006-07
2015
2005-06
2024
2023
2022
2021
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2016
2015
2014
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
2023-24
2013-14
2022-23
2012-13
2021-22
2011-12
2020-21
2010-11
2019-20
2009-10
2018-19
2008-09
2017-18
2007-08
2016-17
2006-07
2015-16
2014-15
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2023-24
2013-14
2022-23
2012-13
2021-22
2011-12
2020-21
2010-11
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
Lliga de Campions
Europa League
Conference League
Supercopa d'Europa
Mundial de Clubs
Recopa
Copa Mitropa
Copa de Fires
Copa del Rei
Supercopa
Promoció a 1ª
Promoció a 2ª
Permanència a 2ªB
Permanència a 2ª
Promoció a 1ªRFEF
Copa President FEF
Copa de la Lliga
Copa de la Lliga 2ª Divisió
Copa de la Lliga 2ª B
Copa Federació
Intertoto
Copa Iberoamericana
Copa Llatina
Copa Eva Duarte
Community Shield
DFL Supercup
Supercoppa
Supertaça
Trophée des Champions
Johan Cruijff Schaal
Süper Kupası
Playoff Europa League
Playoff Champions League
Playoff Intertoto
Süper Lig Playoff
Bundesliga Relegation
Ligue 1 Promotion
Serie A Champions League Playoff
Argentina Superfinal
Argentina Libertadores Playoff
Serie A Final
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1992-93
1991-92
1990-91
1989-90
1988-89
1987-88
1986-87
1985-86
1984-85
1983-84
1982-83
1981-82
1980-81
1979-80
1978-79
1977-78
1976-77
1975-76
1974-75
1973-74
1972-73
1971-72
1970-71
1969-70
1968-69
1967-68
1966-67
1965-66
1964-65
1963-64
1962-63
1961-62
1960-61
1959-60
1958-59
1957-58
1956-57
1955-56
Copa d'Europa
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1992-93
1991-92
1990-91
1989-90
1988-89
1987-88
1986-87
1985-86
1984-85
1983-84
1982-83
1981-82
1980-81
1979-80
1978-79
1977-78
1976-77
1975-76
1974-75
1973-74
1972-73
1971-72
Copa UEFA
2023-24
2022-23
2021-22
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1992-93
1991-92
1990-91
1989-90
1988-89
1987-88
1986-87
-
1984-85
1983-84
1982-83
-
1980-81
1979-80
1978-79
1977-78
1976-77
1975-76
-
1973-74
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1992-93
1991-92
1990-91
1989-90
1988-89
1987-88
1986-87
1985-86
1984-85
1983-84
1982-83
1981-82
1980-81
1979-80
-
1977-78
1976-77
-
1974-75
1973-74
1972-73
1971-72
1970-71
1969-70
1968-69
1967-68
1966-67
1965-66
1964-65
1963-64
1962-63
1961-62
1960-61
Copa Intercontinental
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1992-93
1991-92
1990-91
1989-90
1988-89
1987-88
1986-87
1985-86
1984-85
1983-84
1982-83
1981-82
1980-81
1979-80
1978-79
1977-78
1976-77
1975-76
1974-75
1973-74
1972-73
1971-72
1970-71
1969-70
1968-69
1967-68
1966-67
1965-66
1964-65
1963-64
1962-63
1961-62
1960-61
1939-40
1938-39
1937-38
1936-37
1935-36
1934-35
1933-34
1932-33
1931-32
1930-31
1929-30
1928-29
1927-28
1926-27
1971-72
1970-71
1969-70
1968-69
1967-68
1966-67
1965-66
1964-65
1963-64
1962-63
1961-62
1960-61
1958-60
1955-58
Copa de Campions de Fires
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1992-93
1991-92
1990-91
1989-90
1988-89
1987-88
1986-87
1985-86
1984-85
1983-84
1982-83
1981-82
1980-81
1979-80
1978-79
1977-78
1976-77
1975-76
1974-75
1973-74
1972-73
1971-72
1970-71
1969-70
1968-69
1967-68
1966-67
1965-66
1964-65
1963-64
1962-63
1961-62
1960-61
1959-60
1958-59
1957-58
1956-57
1955-56
1954-55
1953-54
1952-53
1951-52
1950-51
1949-50
1948-49
1947-48
1946-47
1945-46
1944-45
1943-44
1942-43
1941-42
1940-41
1939-40
1938-39
-
-
1935-36
1934-35
1933-34
1932-33
1931-32
1930-31
1929-30
1928-29
1927-28
1926-27
1925-26
1924-25
1923-24
1922-23
1921-22
1920-21
1919-20
1918-19
1917-18
1916-17
1915-16
1914-15
1913-14
1912-13
1911-12
1910-11
1909-10
1908-09
1907-08
1906-07
1905-06
1904-05
1903-04
1902-03
Copa del Generalísimo
Copa de la República
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1992-93
1991-92
1990-91
-
1988-89
-
-
1985-86
-
1983-84
1982-83
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1992-93
1991-92
1990-91
1989-90
1988-89
1987-88
1986-87
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
1967-68
1966-67
1965-66
1964-65
1963-64
1962-63
1961-62
1960-61
1959-60
1958-59
-
-
1955-56
1954-55
1953-54
1952-53
1951-52
1950-51
1949-50
-
-
1946-47
1945-46
1944-45
1943-44
1942-43
1941-42
1940-41
1939-40
-
-
-
1935-36
1934-35
-
-
-
-
-
1928-29
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1992-93
1991-92
1990-91
2023-24
2022-23
2021-22
-
-
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1975-76
1974-75
1973-74
1972-73
1971-72
1970-71
1969-70
1968-69
1967-68
1966-67
1965-66
1964-65
1963-64
1962-63
1961-62
1960-61
1959-60
1958-59
1957-58
1956-57
1955-56
-
1953-54
1952-53
1951-52
1950-51
1949-50
1948-49
-
1946-47
1945-46
1944-45
1943-44
1942-43
1941-42
1940-41
2023-24
2022-23
2021-22
1940-47
1985-86
1984-85
1983-84
1982-83
1984-85
1983-84
1982-83
1984-85
1983-84
1982-83
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1993-94
1956-57
1955-56
1954-55
-
1952-53
1951-52
1950-51
1949-50
1948-49
1951-52
1950-51
1949-50
1948-49
1947-48
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1992-93
1991-92
1990-91
1989-90
1988-89
1987-88
1986-87
1985-86
1984-85
1983-84
1982-83
1981-82
1980-81
1979-80
1978-79
1977-78
1976-77
1975-76
1974-75
Charity Shield
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1992-93
1991-92
1990-91
1989-90
1988-89
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1992-93
1991-92
1990-91
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
-
1995-96
2023-24
2022-23
2021-22
-
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
-
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2007-08
2006-07
2005-06
2006-07
2005-06
2011-12
2022-23
2021-22
1999-00
2016-17
-
-
2013-14
2012-13
-
-
-
2008-09
-
2006-07
Apertura Final
2016-17
1963-64
2ª Divisió B Grup I 2001-02
Grup 1
Grup 2
Grup 3
Grup 4
2023-24
2013-14
2003-04
1993-94
1983-84
2022-23
2012-13
2002-03
1992-93
1982-83
2021-22
2011-12
2001-02
1991-92
1981-82
2020-21
2010-11
2000-01
1990-91
1980-81
2019-20
2009-10
1999-00
1989-90
1979-80
2018-19
2008-09
1998-99
1988-89
1978-79
2017-18
2007-08
1997-98
1987-88
1977-78
2016-17
2006-07
1996-97
1986-87
2015-16
2005-06
1995-96
1985-86
2014-15
2004-05
1994-95
1984-85
Promoció a 2ª
Promoció permanència a 2ªB
Classificació
Resultats
Destacats
Àrbitres
Estadístiques
Classificació
Resultats
Destacats
Àrbitres
Estadístiques
Pàgina de competició ➔
Jornada
Totes
Jornada 1
Jornada 2
Jornada 3
Jornada 4
Jornada 5
Jornada 6
Jornada 7
Jornada 8
Jornada 9
Jornada 10
Jornada 11
Jornada 12
Jornada 13
Jornada 14
Jornada 15
Jornada 16
Jornada 17
Jornada 18
Jornada 19
Jornada 20
Jornada 21
Jornada 22
Jornada 23
Jornada 24
Jornada 25
Jornada 26
Jornada 27
Jornada 28
Jornada 29
Jornada 30
Jornada 31
Jornada 32
Jornada 33
Jornada 34
Jornada 35
Jornada 36
Jornada 37
Jornada 38
Jornada 1
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
01/09/2001
Caudal
1
0
Sporting de Gijón B
Quiroga Rebolledo
02/09/2001
Oviedo B
0
1
Universidad de Oviedo
Quintana Mendiola
02/09/2001
Marino de Luanco
2
0
Zamora
Amoedo Chas
02/09/2001
Barakaldo
5
0
Aurrerá
Azpiroz Ibarzabal
02/09/2001
Compostela
3
1
Alavés B
Fernández González
02/09/2001
Cultural Leonesa
1
0
Celta de Vigo B
Martínez Omedo
02/09/2001
Ourense
0
2
Pontevedra
García Bestilleiro
02/09/2001
Ponferradina
0
0
Gernika
Docabo Otero
02/09/2001
Lugo
0
0
Athletic Club B
Fernández García
02/09/2001
Amurrio
0
0
Gimnástica de Torrelavega
Abaurrea Ostiz
Jornada 2
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
08/09/2001
Celta de Vigo B
1
1
Compostela
López López
08/09/2001
Aurrerá
1
0
Cultural Leonesa
Toledo Fernández
08/09/2001
Sporting de Gijón B
1
0
Ponferradina
Jallas Amigo
09/09/2001
Athletic Club B
1
1
Marino de Luanco
Arias López
09/09/2001
Pontevedra
1
0
Barakaldo
Piñeiro Crespo
09/09/2001
Zamora
2
2
Amurrio
Otero Álvarez
09/09/2001
Gernika
1
1
Ourense
Fontériz Menéndez
09/09/2001
Gimnástica de Torrelavega
0
0
Oviedo B
Gardeazábal Gómez
09/09/2001
Alavés B
5
0
Lugo
Teixeira Vitienes
09/09/2001
Universidad de Oviedo
1
1
Caudal
González González
Jornada 3
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
14/09/2001
Cultural Leonesa
3
0
Pontevedra
Montes Llaneza
16/09/2001
Oviedo B
4
2
Zamora
Iglesias Villanueva
16/09/2001
Lugo
0
1
Celta de Vigo B
Rodríguez Costa
16/09/2001
Universidad de Oviedo
0
1
Gimnástica de Torrelavega
Miragaya López
16/09/2001
Compostela
2
0
Aurrerá
Medina Méndez
16/09/2001
Amurrio
3
1
Athletic Club B
González Cobo
16/09/2001
Ourense
3
1
Sporting de Gijón B
González González
16/09/2001
Caudal
0
0
Ponferradina
Bastos Martínez
16/09/2001
Barakaldo
3
0
Gernika
Gauna Rodríguez
16/09/2001
Marino de Luanco
2
1
Alavés B
Sánchez-Real Linacero
Jornada 4
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
21/09/2001
Gimnástica de Torrelavega
2
2
Caudal
Carreño Santos
22/09/2001
Athletic Club B
6
0
Oviedo B
Quiroga Rebolledo
22/09/2001
Sporting de Gijón B
1
2
Barakaldo
Amoedo Chas
23/09/2001
Ponferradina
3
1
Ourense
Torre Alonso
23/09/2001
Zamora
4
2
Universidad de Oviedo
García Bestilleiro
23/09/2001
Pontevedra
0
0
Compostela
Sobrino Rodríguez
23/09/2001
Aurrerá
2
0
Lugo
Quintana Mendiola
23/09/2001
Gernika
1
0
Cultural Leonesa
Armero Conde
23/09/2001
Celta de Vigo B
1
3
Marino de Luanco
Felipe Rosón
23/09/2001
Alavés B
0
0
Amurrio
Alonso Pinto
Jornada 5
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
28/09/2001
Compostela
3
0
Gernika
Martínez Omedo
29/09/2001
Oviedo B
0
1
Alavés B
Jallas Amigo
30/09/2001
Caudal
2
3
Ourense
Alonso Rodríguez
30/09/2001
Amurrio
1
0
Celta de Vigo B
Fernández García
30/09/2001
Universidad de Oviedo
1
3
Athletic Club B
Teixeira Vitienes
30/09/2001
Gimnástica de Torrelavega
2
0
Zamora
Fernández González
30/09/2001
Lugo
0
0
Pontevedra
Docabo Otero
30/09/2001
Cultural Leonesa
2
1
Sporting de Gijón B
López López
30/09/2001
Marino de Luanco
1
0
Aurrerá
González González
30/09/2001
Barakaldo
0
0
Ponferradina
Arias López
Jornada 6
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
05/10/2001
Sporting de Gijón B
0
3
Compostela
Fernández López
06/10/2001
Celta de Vigo B
1
0
Oviedo B
Sánchez-Real Linacero
07/10/2001
Ourense
0
1
Barakaldo
Medina Méndez
07/10/2001
Zamora
2
0
Caudal
Jallas Amigo
07/10/2001
Athletic Club B
4
3
Gimnástica de Torrelavega
Piñeiro Crespo
07/10/2001
Pontevedra
2
2
Marino de Luanco
González González
07/10/2001
Gernika
2
1
Lugo
Ruiz Bada
07/10/2001
Ponferradina
1
2
Cultural Leonesa
Otero Álvarez
07/10/2001
Alavés B
0
0
Universidad de Oviedo
Pardo del Burgo
07/10/2001
Aurrerá
0
0
Amurrio
Delgado Ferreiro
Jornada 7
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
12/10/2001
Zamora
0
2
Athletic Club B
Bastos Martínez
14/10/2001
Marino de Luanco
2
0
Gernika
Iglesias Villanueva
14/10/2001
Cultural Leonesa
1
1
Ourense
Ortiz Blanco
14/10/2001
Universidad de Oviedo
3
0
Celta de Vigo B
Toledo Fernández
14/10/2001
Compostela
3
1
Ponferradina
Montes Llaneza
14/10/2001
Oviedo B
0
1
Aurrerá
Rodríguez Costa
14/10/2001
Lugo
1
0
Sporting de Gijón B
Felipe Rosón
14/10/2001
Amurrio
0
2
Pontevedra
Torralba Jiménez
14/10/2001
Gimnástica de Torrelavega
1
1
Alavés B
Torre Alonso
14/10/2001
Caudal
1
3
Barakaldo
Miragaya López
Jornada 8
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
20/10/2001
Celta de Vigo B
2
0
Gimnástica de Torrelavega
Sánchez Martín
20/10/2001
Ourense
2
1
Compostela
Fernández García
20/10/2001
Pontevedra
2
1
Oviedo B
Mateos González
21/10/2001
Sporting de Gijón B
0
0
Marino de Luanco
García Bestilleiro
21/10/2001
Gernika
1
1
Amurrio
Azpiroz Ibarzabal
21/10/2001
Aurrerá
2
1
Universidad de Oviedo
Villanueva Angulo
21/10/2001
Athletic Club B
0
0
Caudal
Quintana Mendiola
21/10/2001
Alavés B
0
1
Zamora
Martínez Omedo
21/10/2001
Ponferradina
4
1
Lugo
Fernández González
21/10/2001
Barakaldo
1
1
Cultural Leonesa
Quiroga Rebolledo
Jornada 9
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
27/10/2001
Universidad de Oviedo
1
1
Pontevedra
Sánchez-Real Linacero
27/10/2001
Oviedo B
1
2
Gernika
Otero Álvarez
28/10/2001
Athletic Club B
1
0
Alavés B
Jaso Delgado
28/10/2001
Caudal
2
0
Cultural Leonesa
Vázquez Veiga
28/10/2001
Gimnástica de Torrelavega
1
1
Aurrerá
Fernández López
28/10/2001
Compostela
4
2
Barakaldo
González González
28/10/2001
Zamora
2
0
Celta de Vigo B
Piñeiro Crespo
28/10/2001
Amurrio
3
4
Sporting de Gijón B
Arias López
28/10/2001
Marino de Luanco
3
2
Ponferradina
López López
28/10/2001
Lugo
3
2
Ourense
Jallas Amigo
Jornada 10
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
02/11/2001
Ourense
0
1
Marino de Luanco
Ruiz Bada
03/11/2001
Celta de Vigo B
2
1
Athletic Club B
González González
03/11/2001
Aurrerá
1
1
Zamora
Amilburu Santamaría
04/11/2001
Cultural Leonesa
4
1
Compostela
Martínez Montoro
04/11/2001
Ponferradina
1
1
Amurrio
Medina Méndez
04/11/2001
Pontevedra
0
0
Gimnástica de Torrelavega
Méndez Núñez
04/11/2001
Sporting de Gijón B
0
1
Oviedo B
Bastos Martínez
04/11/2001
Gernika
1
0
Universidad de Oviedo
Cayuela Milagro
04/11/2001
Alavés B
1
0
Caudal
Iglesias Villanueva
04/11/2001
Barakaldo
1
0
Lugo
Montes Llaneza
Jornada 11
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
09/11/2001
Lugo
3
1
Cultural Leonesa
Torre Alonso
10/11/2001
Universidad de Oviedo
1
1
Sporting de Gijón B
Sobrino Rodríguez
10/11/2001
Amurrio
5
0
Ourense
Soto Miranda
11/11/2001
Oviedo B
0
1
Ponferradina
Amoedo Chas
11/11/2001
Athletic Club B
0
0
Aurrerá
Fontériz Menéndez
11/11/2001
Zamora
0
1
Pontevedra
Fernández García
11/11/2001
Gimnástica de Torrelavega
1
1
Gernika
Felipe Rosón
11/11/2001
Caudal
0
0
Compostela
Alonso Pinto
11/11/2001
Marino de Luanco
0
1
Barakaldo
Jallas Amigo
05/12/2001
Alavés B
1
1
Celta de Vigo B
Quintana Mendiola
Jornada 12
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
16/11/2001
Pontevedra
1
0
Athletic Club B
Fernández González
17/11/2001
Celta de Vigo B
2
1
Caudal
González Cobo
17/11/2001
Aurrerá
1
1
Alavés B
Gardeazábal Gómez
18/11/2001
Ourense
1
0
Oviedo B
González González
18/11/2001
Sporting de Gijón B
0
2
Gimnástica de Torrelavega
Docabo Otero
18/11/2001
Cultural Leonesa
4
0
Marino de Luanco
Jallas Amigo
18/11/2001
Ponferradina
1
1
Universidad de Oviedo
Arcas González
18/11/2001
Compostela
0
0
Lugo
Alonso Rodríguez
18/11/2001
Barakaldo
1
0
Amurrio
Martínez Omedo
18/11/2001
Gernika
1
0
Zamora
Vázquez Veiga
Jornada 13
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
23/11/2001
Gimnástica de Torrelavega
1
0
Ponferradina
Piñeiro Crespo
24/11/2001
Amurrio
1
1
Cultural Leonesa
Gutiérrez Carbó
24/11/2001
Celta de Vigo B
1
1
Aurrerá
Torre Alonso
25/11/2001
Caudal
0
0
Lugo
Sánchez-Real Linacero
25/11/2001
Athletic Club B
2
1
Gernika
Pardo del Burgo
25/11/2001
Alavés B
2
3
Pontevedra
Medina Méndez
25/11/2001
Marino de Luanco
0
2
Compostela
Delgado Ferreiro
25/11/2001
Oviedo B
1
0
Barakaldo
González González
25/11/2001
Zamora
2
1
Sporting de Gijón B
Miragaya López
25/11/2001
Universidad de Oviedo
3
2
Ourense
Fernández López
Jornada 14
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
30/11/2001
Sporting de Gijón B
2
1
Athletic Club B
Iglesias Villanueva
01/12/2001
Gernika
1
1
Alavés B
Toledo Fernández
02/12/2001
Pontevedra
1
0
Celta de Vigo B
Jallas Amigo
02/12/2001
Ponferradina
1
1
Zamora
Rodríguez Costa
02/12/2001
Barakaldo
5
1
Universidad de Oviedo
Felipe Rosón
02/12/2001
Ourense
0
1
Gimnástica de Torrelavega
Montes Llaneza
02/12/2001
Lugo
0
0
Marino de Luanco
Quintana Mendiola
02/12/2001
Aurrerá
0
0
Caudal
Soto Miranda
02/12/2001
Cultural Leonesa
1
1
Oviedo B
Sobrino Rodríguez
02/12/2001
Compostela
2
0
Amurrio
Mateos González
Jornada 15
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
07/12/2001
Oviedo B
1
0
Compostela
Carreño Santos
08/12/2001
Universidad de Oviedo
3
1
Cultural Leonesa
Amoedo Chas
09/12/2001
Zamora
2
0
Ourense
Bro Sáez
09/12/2001
Celta de Vigo B
0
1
Gernika
Fernández González
09/12/2001
Caudal
1
3
Marino de Luanco
Docabo Otero
09/12/2001
Gimnástica de Torrelavega
0
1
Barakaldo
García Bestilleiro
09/12/2001
Amurrio
0
0
Lugo
López Muñoz
09/12/2001
Alavés B
0
1
Sporting de Gijón B
Caballero Herreros
09/12/2001
Athletic Club B
0
0
Ponferradina
Fernández García
09/12/2001
Aurrerá
0
1
Pontevedra
Martínez Omedo
Jornada 16
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
14/12/2001
Ponferradina
0
2
Alavés B
Jallas Amigo
15/12/2001
Sporting de Gijón B
0
1
Celta de Vigo B
Alonso Rodríguez
15/12/2001
Gernika
0
1
Aurrerá
Piñeiro Crespo
15/12/2001
Barakaldo
3
0
Zamora
Abaurrea Ostiz
16/12/2001
Ourense
1
0
Athletic Club B
Sánchez-Real Linacero
16/12/2001
Pontevedra
0
0
Caudal
González González
16/12/2001
Cultural Leonesa
4
2
Gimnástica de Torrelavega
Cuesta Ferreiro
16/12/2001
Marino de Luanco
0
0
Amurrio
Otero Álvarez
16/12/2001
Lugo
2
0
Oviedo B
Fernández López
16/12/2001
Compostela
0
2
Universidad de Oviedo
Llorente Carcedo
Jornada 17
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
21/12/2001
Universidad de Oviedo
1
1
Lugo
González González
22/12/2001
Alavés B
3
2
Ourense
Amilburu Santamaría
22/12/2001
Celta de Vigo B
1
0
Ponferradina
Ruiz Bada
22/12/2001
Aurrerá
4
1
Sporting de Gijón B
Cayuela Milagro
22/12/2001
Caudal
3
0
Amurrio
Rodríguez Costa
23/12/2001
Gimnástica de Torrelavega
1
1
Compostela
Medina Méndez
23/12/2001
Athletic Club B
0
0
Barakaldo
Gauna Rodríguez
23/12/2001
Zamora
0
0
Cultural Leonesa
Montes Llaneza
23/12/2001
Oviedo B
0
0
Marino de Luanco
Miragaya López
23/12/2001
Pontevedra
0
1
Gernika
Torre Alonso
Jornada 18
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
04/01/2002
Ponferradina
0
0
Aurrerá
Sobrino Rodríguez
05/01/2002
Sporting de Gijón B
0
3
Pontevedra
Quintana Mendiola
06/01/2002
Amurrio
0
0
Oviedo B
Crespo García
06/01/2002
Caudal
1
2
Gernika
García Bestilleiro
06/01/2002
Lugo
2
0
Gimnástica de Torrelavega
Mateos González
06/01/2002
Compostela
1
1
Zamora
Quiroga Rebolledo
06/01/2002
Cultural Leonesa
2
0
Athletic Club B
Jallas Amigo
06/01/2002
Barakaldo
3
0
Alavés B
Fernández García
06/01/2002
Ourense
1
0
Celta de Vigo B
Amoedo Chas
07/01/2002
Marino de Luanco
3
0
Universidad de Oviedo
Arias López
Jornada 19
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
11/01/2002
Pontevedra
1
1
Ponferradina
Teixeira Vitienes
12/01/2002
Aurrerá
2
2
Ourense
Mensuro Miguel
12/01/2002
Universidad de Oviedo
2
2
Amurrio
Docabo Otero
12/01/2002
Celta de Vigo B
1
1
Barakaldo
Fernández López
13/01/2002
Zamora
1
1
Lugo
Megía Dávila
13/01/2002
Gimnástica de Torrelavega
1
4
Marino de Luanco
Azpiroz Ibarzabal
13/01/2002
Alavés B
0
0
Cultural Leonesa
Fernández González
13/01/2002
Gernika
1
1
Sporting de Gijón B
Abaurrea Ostiz
13/01/2002
Oviedo B
1
1
Caudal
López López
13/01/2002
Athletic Club B
1
2
Compostela
Vázquez Veiga
Jornada 20
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
18/01/2002
Zamora
3
2
Marino de Luanco
Gómez Navarrete
19/01/2002
Universidad de Oviedo
2
0
Oviedo B
Ruiz Bada
19/01/2002
Celta de Vigo B
0
2
Cultural Leonesa
Medina Méndez
19/01/2002
Sporting de Gijón B
0
1
Caudal
Otero Álvarez
20/01/2002
Athletic Club B
1
0
Lugo
Torre Alonso
20/01/2002
Pontevedra
2
1
Ourense
Miragaya López
20/01/2002
Gimnástica de Torrelavega
1
2
Amurrio
Llorente Carcedo
20/01/2002
Aurrerá
1
2
Barakaldo
Sánchez-Real Linacero
20/01/2002
Alavés B
3
1
Compostela
Piñeiro Crespo
20/01/2002
Gernika
0
1
Ponferradina
Jaso Delgado
Jornada 21
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
25/01/2002
Barakaldo
0
1
Pontevedra
Amilburu Santamaría
27/01/2002
Cultural Leonesa
2
1
Aurrerá
Bastos Martínez
27/01/2002
Amurrio
2
2
Zamora
Quintana Mendiola
27/01/2002
Caudal
2
2
Universidad de Oviedo
Iglesias Villanueva
27/01/2002
Compostela
0
0
Celta de Vigo B
Sobrino Rodríguez
27/01/2002
Marino de Luanco
1
1
Athletic Club B
Rodríguez Costa
27/01/2002
Ourense
2
1
Gernika
Sánchez Martín
27/01/2002
Ponferradina
2
1
Sporting de Gijón B
García Coronel
27/01/2002
Lugo
0
2
Alavés B
Montes Llaneza
27/01/2002
Oviedo B
1
0
Gimnástica de Torrelavega
Jallas Amigo
Jornada 22
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
01/02/2002
Sporting de Gijón B
0
3
Ourense
Arias López
02/02/2002
Celta de Vigo B
0
0
Lugo
García Bestilleiro
02/02/2002
Athletic Club B
1
0
Amurrio
Azpiroz Ibarzabal
02/02/2002
Aurrerá
1
1
Compostela
Fernández González
02/02/2002
Gernika
0
0
Barakaldo
Carreño Santos
02/02/2002
Gimnástica de Torrelavega
3
1
Universidad de Oviedo
Sáez García
03/02/2002
Zamora
5
0
Oviedo B
Docabo Otero
03/02/2002
Pontevedra
1
1
Cultural Leonesa
Fernández García
03/02/2002
Ponferradina
5
1
Caudal
Amoedo Chas
03/02/2002
Alavés B
1
0
Marino de Luanco
Quiroga Rebolledo
Jornada 23
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
06/02/2002
Compostela
0
0
Pontevedra
Sánchez-Real Linacero
06/02/2002
Ourense
3
1
Ponferradina
Piñeiro Crespo
06/02/2002
Barakaldo
2
0
Sporting de Gijón B
Armero Conde
06/02/2002
Cultural Leonesa
0
1
Gernika
Otero Álvarez
06/02/2002
Marino de Luanco
3
0
Celta de Vigo B
Vázquez Veiga
06/02/2002
Lugo
2
2
Aurrerá
Alonso Rodríguez
06/02/2002
Oviedo B
0
0
Athletic Club B
González González
06/02/2002
Amurrio
1
1
Alavés B
Delgado Ferreiro
06/02/2002
Universidad de Oviedo
0
4
Zamora
Jallas Amigo
06/02/2002
Caudal
3
3
Gimnástica de Torrelavega
Fernández López
Jornada 24
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
10/02/2002
Celta de Vigo B
0
2
Amurrio
González González
10/02/2002
Pontevedra
0
1
Lugo
Iglesias Villanueva
10/02/2002
Zamora
2
3
Gimnástica de Torrelavega
Medina Méndez
10/02/2002
Aurrerá
0
0
Marino de Luanco
López López
10/02/2002
Ponferradina
2
1
Barakaldo
Bastos Martínez
10/02/2002
Sporting de Gijón B
1
1
Cultural Leonesa
Rodríguez Costa
10/02/2002
Alavés B
3
0
Oviedo B
Jaso Delgado
10/02/2002
Ourense
1
0
Caudal
Del Cerro Grande
10/02/2002
Athletic Club B
5
1
Universidad de Oviedo
Toledo Fernández
10/02/2002
Gernika
0
2
Compostela
Montes Llaneza
Jornada 25
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
15/02/2002
Barakaldo
3
0
Ourense
Quintana Mendiola
16/02/2002
Universidad de Oviedo
0
1
Alavés B
Vázquez Veiga
16/02/2002
Oviedo B
1
1
Celta de Vigo B
Arias López
17/02/2002
Marino de Luanco
1
2
Pontevedra
Orueta Ibarrola
17/02/2002
Compostela
2
0
Sporting de Gijón B
Felipe Rosón
17/02/2002
Cultural Leonesa
5
3
Ponferradina
García Bestilleiro
17/02/2002
Gimnástica de Torrelavega
0
0
Athletic Club B
Amoedo Chas
17/02/2002
Lugo
2
2
Gernika
González Cobo
17/02/2002
Caudal
1
2
Zamora
Sobrino Rodríguez
17/02/2002
Amurrio
0
0
Aurrerá
Alonso Pinto
Jornada 26
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
22/02/2002
Pontevedra
0
1
Amurrio
Fernández López
23/02/2002
Celta de Vigo B
1
0
Universidad de Oviedo
Alonso Rodríguez
23/02/2002
Sporting de Gijón B
5
3
Lugo
Sánchez-Real Linacero
24/02/2002
Ponferradina
0
0
Compostela
Cuesta Ferreiro
24/02/2002
Gernika
1
3
Marino de Luanco
Arca Vázquez
24/02/2002
Barakaldo
2
1
Caudal
Roche Ferrer
24/02/2002
Alavés B
5
0
Gimnástica de Torrelavega
Álvarez Izquierdo
24/02/2002
Athletic Club B
4
2
Zamora
Teixeira Vitienes
24/02/2002
Ourense
4
2
Cultural Leonesa
Martínez Omedo
24/02/2002
Aurrerá
4
2
Oviedo B
Jallas Amigo
Jornada 27
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
01/03/2002
Gimnástica de Torrelavega
3
0
Celta de Vigo B
Delgado Ferreiro
02/03/2002
Universidad de Oviedo
0
1
Aurrerá
Otero Álvarez
03/03/2002
Oviedo B
2
0
Pontevedra
Sánchez Maroto
03/03/2002
Lugo
1
1
Ponferradina
Toledo Fernández
03/03/2002
Compostela
1
0
Ourense
López López
03/03/2002
Cultural Leonesa
1
1
Barakaldo
Miragaya López
03/03/2002
Marino de Luanco
0
0
Sporting de Gijón B
Bastos Martínez
03/03/2002
Amurrio
1
0
Gernika
Gálvez Obrero
03/03/2002
Caudal
1
1
Athletic Club B
Ruiz Bada
03/03/2002
Zamora
1
0
Alavés B
García Coronel
Jornada 28
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
08/03/2002
Gernika
0
2
Oviedo B
Quintana Mendiola
09/03/2002
Sporting de Gijón B
0
0
Amurrio
Sobrino Rodríguez
10/03/2002
Cultural Leonesa
2
1
Caudal
Megía Dávila
10/03/2002
Ourense
1
2
Lugo
Rodríguez Costa
10/03/2002
Ponferradina
3
1
Marino de Luanco
Iglesias Villanueva
10/03/2002
Pontevedra
1
0
Universidad de Oviedo
González Cobo
10/03/2002
Alavés B
0
1
Athletic Club B
Arias López
10/03/2002
Barakaldo
1
1
Compostela
Torre Alonso
10/03/2002
Aurrerá
0
0
Gimnástica de Torrelavega
Torralba Jiménez
10/03/2002
Celta de Vigo B
1
2
Zamora
Montes Llaneza
Jornada 29
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
15/03/2002
Marino de Luanco
2
1
Ourense
Alonso Rodríguez
16/03/2002
Universidad de Oviedo
0
4
Gernika
García Bestilleiro
16/03/2002
Caudal
0
1
Alavés B
Teixeira Vitienes
17/03/2002
Lugo
1
1
Barakaldo
Martínez Omedo
17/03/2002
Zamora
4
2
Aurrerá
Amoedo Chas
17/03/2002
Compostela
0
1
Cultural Leonesa
Piñeiro Crespo
17/03/2002
Oviedo B
1
4
Sporting de Gijón B
Fernández López
17/03/2002
Athletic Club B
0
0
Celta de Vigo B
Caballero Herreros
17/03/2002
Gimnástica de Torrelavega
1
1
Pontevedra
Abaurrea Ostiz
17/03/2002
Amurrio
4
1
Ponferradina
Vázquez Veiga
Jornada 30
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
22/03/2002
Barakaldo
1
0
Marino de Luanco
Llorente Carcedo
23/03/2002
Celta de Vigo B
3
1
Alavés B
Mateos González
23/03/2002
Sporting de Gijón B
4
1
Universidad de Oviedo
Jallas Amigo
23/03/2002
Aurrerá
0
0
Athletic Club B
Armero Conde
24/03/2002
Ponferradina
2
1
Oviedo B
López López
24/03/2002
Ourense
0
1
Amurrio
García Coronel
24/03/2002
Gernika
1
0
Gimnástica de Torrelavega
García Carreras
24/03/2002
Compostela
3
0
Caudal
Toledo Fernández
24/03/2002
Pontevedra
3
2
Zamora
Ruiz Bada
24/03/2002
Cultural Leonesa
4
3
Lugo
Del Cerro Grande
Jornada 31
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
28/03/2002
Universidad de Oviedo
1
2
Ponferradina
Rodríguez Costa
29/03/2002
Amurrio
0
1
Barakaldo
Fernández González
31/03/2002
Athletic Club B
1
0
Pontevedra
Montes Llaneza
31/03/2002
Gimnástica de Torrelavega
0
0
Sporting de Gijón B
Miragaya López
31/03/2002
Caudal
1
2
Celta de Vigo B
González González
31/03/2002
Marino de Luanco
2
2
Cultural Leonesa
Sobrino Rodríguez
31/03/2002
Lugo
1
0
Compostela
Bastos Martínez
31/03/2002
Oviedo B
0
3
Ourense
Felipe Rosón
31/03/2002
Zamora
2
2
Gernika
Iglesias Villanueva
31/03/2002
Alavés B
0
0
Aurrerá
Romeo Moreno
Jornada 32
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
05/04/2002
Cultural Leonesa
2
1
Amurrio
Amoedo Chas
06/04/2002
Sporting de Gijón B
3
2
Zamora
Vázquez Veiga
06/04/2002
Aurrerá
0
0
Celta de Vigo B
Simón del Pino
07/04/2002
Barakaldo
0
0
Oviedo B
Caballero Herreros
07/04/2002
Ponferradina
3
1
Gimnástica de Torrelavega
Fernández García
07/04/2002
Compostela
5
1
Marino de Luanco
González Cobo
07/04/2002
Ourense
4
2
Universidad de Oviedo
Fernández López
07/04/2002
Gernika
1
1
Athletic Club B
Quiroga Rebolledo
07/04/2002
Pontevedra
4
0
Alavés B
Martínez Omedo
07/04/2002
Lugo
1
0
Caudal
Sánchez Martín
Jornada 33
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
12/04/2002
Gimnástica de Torrelavega
1
3
Ourense
Armero Conde
13/04/2002
Celta de Vigo B
2
0
Pontevedra
Jallas Amigo
14/04/2002
Athletic Club B
0
1
Sporting de Gijón B
García Carreras
14/04/2002
Zamora
0
1
Ponferradina
Cayuela Milagro
14/04/2002
Oviedo B
0
0
Cultural Leonesa
Docabo Otero
14/04/2002
Universidad de Oviedo
0
1
Barakaldo
López López
14/04/2002
Caudal
0
2
Aurrerá
Mateos González
14/04/2002
Alavés B
2
1
Gernika
Sáez García
14/04/2002
Marino de Luanco
1
1
Lugo
Teixeira Vitienes
14/04/2002
Amurrio
2
1
Compostela
Fuentes Martín
Jornada 34
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
19/04/2002
Ponferradina
0
1
Athletic Club B
Miragaya López
20/04/2002
Sporting de Gijón B
1
1
Alavés B
Ruiz Bada
21/04/2002
Compostela
1
0
Oviedo B
González González
21/04/2002
Pontevedra
1
0
Aurrerá
Medina Méndez
21/04/2002
Barakaldo
2
0
Gimnástica de Torrelavega
Jaso Delgado
21/04/2002
Cultural Leonesa
3
0
Universidad de Oviedo
Iglesias Villanueva
21/04/2002
Ourense
1
1
Zamora
Fernández González
21/04/2002
Lugo
0
0
Amurrio
González González
21/04/2002
Marino de Luanco
4
1
Caudal
Sánchez Maroto
21/04/2002
Gernika
1
0
Celta de Vigo B
Amilburu Santamaría
Jornada 35
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
26/04/2002
Universidad de Oviedo
0
2
Compostela
Alonso Rodríguez
27/04/2002
Oviedo B
0
1
Lugo
González Cobo
27/04/2002
Aurrerá
0
0
Gernika
Torre Alonso
28/04/2002
Athletic Club B
5
0
Ourense
Abaurrea Ostiz
28/04/2002
Zamora
0
2
Barakaldo
Rodríguez Costa
28/04/2002
Amurrio
4
1
Marino de Luanco
Martínez Montoro
28/04/2002
Alavés B
0
0
Ponferradina
Soto Miranda
28/04/2002
Celta de Vigo B
2
0
Sporting de Gijón B
Quiroga Rebolledo
28/04/2002
Caudal
2
1
Pontevedra
Arias López
28/04/2002
Gimnástica de Torrelavega
1
1
Cultural Leonesa
Alonso Pinto
Jornada 36
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
03/05/2002
Lugo
1
0
Universidad de Oviedo
Sánchez-Real Linacero
04/05/2002
Barakaldo
5
0
Athletic Club B
Carreño Santos
05/05/2002
Gernika
1
1
Pontevedra
Teixeira Vitienes
05/05/2002
Ourense
5
2
Alavés B
Toledo Fernández
05/05/2002
Compostela
0
0
Gimnástica de Torrelavega
Gómez Navarrete
05/05/2002
Marino de Luanco
1
0
Oviedo B
García Bestilleiro
05/05/2002
Cultural Leonesa
4
2
Zamora
Fernández García
05/05/2002
Ponferradina
0
1
Celta de Vigo B
Piñeiro Crespo
05/05/2002
Sporting de Gijón B
0
2
Aurrerá
López López
05/05/2002
Amurrio
3
1
Caudal
Pardo del Burgo
Jornada 37
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
10/05/2002
Gimnástica de Torrelavega
0
1
Lugo
González González
11/05/2002
Universidad de Oviedo
2
3
Marino de Luanco
Jaso Delgado
11/05/2002
Aurrerá
2
1
Ponferradina
Ruiz Bada
11/05/2002
Oviedo B
2
0
Amurrio
Bastos Martínez
12/05/2002
Pontevedra
2
3
Sporting de Gijón B
Felipe Rosón
12/05/2002
Alavés B
0
0
Barakaldo
Arca Vázquez
12/05/2002
Athletic Club B
1
2
Cultural Leonesa
Amilburu Santamaría
12/05/2002
Zamora
2
3
Compostela
Arcas González
12/05/2002
Celta de Vigo B
0
0
Ourense
Otero Álvarez
12/05/2002
Gernika
1
1
Caudal
González González
Jornada 38
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
18/05/2002
Barakaldo
3
0
Celta de Vigo B
Fernández González
18/05/2002
Cultural Leonesa
1
1
Alavés B
Rodríguez Costa
19/05/2002
Ponferradina
0
0
Pontevedra
Montes Llaneza
19/05/2002
Compostela
1
1
Athletic Club B
Fernández López
19/05/2002
Sporting de Gijón B
3
0
Gernika
Miragaya López
19/05/2002
Lugo
2
1
Zamora
Arias López
19/05/2002
Marino de Luanco
1
2
Gimnástica de Torrelavega
Romeo Moreno
19/05/2002
Caudal
0
2
Oviedo B
Orueta Ibarrola
19/05/2002
Ourense
1
3
Aurrerá
Alonso Rodríguez
19/05/2002
Amurrio
3
0
Universidad de Oviedo
Herráez Prieto
Matriu
Ala
Amu
Ath
Aur
Bar
Cau
Cel
Com
Cul
Ger
Gim
Lug
Mar
Our
Ovi
Pof
Pon
Spo
Uni
Zam
ALA
0-0
0-1
0-0
0-0
1-0
1-1
3-1
0-0
2-1
5-0
5-0
1-0
3-2
3-0
0-0
2-3
0-1
0-0
0-1
AMU
1-1
3-1
0-0
0-1
3-1
1-0
2-1
1-1
1-0
0-0
0-0
4-1
5-0
0-0
4-1
0-2
3-4
3-0
2-2
ATH
1-0
1-0
0-0
0-0
0-0
0-0
1-2
1-2
2-1
4-3
1-0
1-1
5-0
6-0
0-0
1-0
0-1
5-1
4-2
AUR
1-1
0-0
0-0
1-2
0-0
0-0
1-1
1-0
0-0
0-0
2-0
0-0
2-2
4-2
2-1
0-1
4-1
2-1
1-1
BAR
3-0
1-0
5-0
5-0
2-1
3-0
1-1
1-1
3-0
2-0
1-0
1-0
3-0
0-0
0-0
0-1
2-0
5-1
3-0
CAU
0-1
3-0
1-1
0-2
1-3
1-2
0-0
2-0
1-2
3-3
0-0
1-3
2-3
0-2
0-0
2-1
1-0
2-2
1-2
CEL
3-1
0-2
2-1
1-1
1-1
2-1
1-1
0-2
0-1
2-0
0-0
1-3
0-0
1-0
1-0
2-0
2-0
1-0
1-2
COM
3-1
2-0
1-1
2-0
4-2
3-0
0-0
0-1
3-0
0-0
0-0
5-1
1-0
1-0
3-1
0-0
2-0
0-2
1-1
CUL
1-1
2-1
2-0
2-1
1-1
2-1
1-0
4-1
0-1
4-2
4-3
4-0
1-1
1-1
5-3
3-0
2-1
3-0
4-2
GER
1-1
1-1
1-1
0-1
0-0
1-1
1-0
0-2
1-0
1-0
2-1
1-3
1-1
0-2
0-1
1-1
1-1
1-0
1-0
GIM
1-1
1-2
0-0
1-1
0-1
2-2
3-0
1-1
1-1
1-1
0-1
1-4
1-3
0-0
1-0
1-1
0-0
3-1
2-0
LUG
0-2
0-0
0-0
2-2
1-1
1-0
0-1
1-0
3-1
2-2
2-0
0-0
3-2
2-0
1-1
0-0
1-0
1-0
2-1
MAR
2-1
0-0
1-1
1-0
0-1
4-1
3-0
0-2
2-2
2-0
1-2
1-1
2-1
1-0
3-2
1-2
0-0
3-0
2-0
OUR
5-2
0-1
1-0
1-3
0-1
1-0
1-0
2-1
4-2
2-1
0-1
1-2
0-1
1-0
3-1
0-2
3-1
4-2
1-1
OVI
0-1
2-0
0-0
0-1
1-0
1-1
1-1
1-0
0-0
1-2
1-0
0-1
0-0
0-3
0-1
2-0
1-4
0-1
4-2
POF
0-2
1-1
0-1
0-0
2-1
5-1
0-1
0-0
1-2
0-0
3-1
4-1
3-1
3-1
2-1
0-0
2-1
1-1
1-1
PON
4-0
0-1
1-0
1-0
1-0
0-0
1-0
0-0
1-1
0-1
0-0
0-1
2-2
2-1
2-1
1-1
2-3
1-0
3-2
SPO
1-1
0-0
2-1
0-2
1-2
0-1
0-1
0-3
1-1
3-0
0-2
5-3
0-0
0-3
0-1
1-0
0-3
4-1
3-2
UNI
0-1
2-2
1-3
0-1
0-1
1-1
3-0
0-2
3-1
0-4
0-1
1-1
2-3
3-2
2-0
1-2
1-1
1-1
0-4
ZAM
1-0
2-2
0-2
4-2
0-2
2-0
2-0
2-3
0-0
2-2
2-3
1-1
3-2
2-0
5-0
0-1
0-1
2-1
4-2
Col·labora amb BDFutbol!
Notificar error
Comunitat
Donar