Competicions
Clubs
Rankings
Selecció
Jugadors
Entrenadors
Àrbitres
Comunitat
Competicions
Clubs
Rankings
Selecció
Comunitat
Més
Jugadors
Entrenadors
Àrbitres
Competicions
Clubs
Rankings
Selecció
Més
Comunitat
Jugadors
Entrenadors
Àrbitres
Competicions
Clubs
Més
Rankings
Selecció
Comunitat
Jugadors
Entrenadors
Àrbitres
CA
Español
English
Català
Jugadors, Entrenadors, Àrbitres
Equips
Partits
Recordar
Restablir
1ª Div.
2ª Div.
1ª RFEF
2ª RFEF
Premier League
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Primeira Liga
Eredivisie
Brasileirão
Primera Argentina
Süper Lig
Pro League
2023-24
2013-14
2003-04
1993-94
1983-84
1973-74
1963-64
1953-54
1943-44
1933-34
2022-23
2012-13
2002-03
1992-93
1982-83
1972-73
1962-63
1952-53
1942-43
1932-33
2021-22
2011-12
2001-02
1991-92
1981-82
1971-72
1961-62
1951-52
1941-42
1931-32
2020-21
2010-11
2000-01
1990-91
1980-81
1970-71
1960-61
1950-51
1940-41
1930-31
2019-20
2009-10
1999-00
1989-90
1979-80
1969-70
1959-60
1949-50
1939-40
1929-30
2018-19
2008-09
1998-99
1988-89
1978-79
1968-69
1958-59
1948-49
1928-29
2017-18
2007-08
1997-98
1987-88
1977-78
1967-68
1957-58
1947-48
2016-17
2006-07
1996-97
1986-87
1976-77
1966-67
1956-57
1946-47
2015-16
2005-06
1995-96
1985-86
1975-76
1965-66
1955-56
1945-46
1935-36
2014-15
2004-05
1994-95
1984-85
1974-75
1964-65
1954-55
1944-45
1934-35
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1992-93
1991-92
1990-91
1989-90
1988-89
1987-88
1986-87
1985-86
1984-85
1983-84
1982-83
1981-82
1980-81
1979-80
1978-79
1977-78
1976-77
1975-76
1974-75
1973-74
1972-73
1971-72
1970-71
1969-70
1968-69
1967-68
1966-67
1965-66
1964-65
1963-64
1962-63
1961-62
1960-61
1959-60
1958-59
1957-58
1956-57
1955-56
1954-55
1953-54
1952-53
1951-52
1950-51
1949-50
1948-49
1947-48
1946-47
1945-46
1944-45
1943-44
1942-43
1941-42
1940-41
1939-40
1935-36
1934-35
1933-34
1932-33
1931-32
1930-31
1929-30
1928-29
2023-24
2013-14
2003-04
1993-94
1983-84
1973-74
1963-64 1
2
1953-54 1
2
1943-44
1933-34
2022-23
2012-13
2002-03
1992-93
1982-83
1972-73
1962-63 1
2
1952-53 1
2
1942-43 1
2
3
1932-33
2021-22
2011-12
2001-02
1991-92
1981-82
1971-72
1961-62 1
2
1951-52 1
2
1941-42 1
2
3
1931-32
2020-21
2010-11
2000-01
1990-91
1980-81
1970-71
1960-61 1
2
1950-51 1
2
1940-41 1
2
1930-31
2019-20
2009-10
1999-00
1989-90
1979-80
1969-70
1959-60 1
2
1949-50 1
2
1939-40 1
2
3
4
5
1929-30
2018-19
2008-09
1998-99
1988-89
1978-79
1968-69
1958-59 1
2
1948-49
1928-29 1
2
2017-18
2007-08
1997-98
1987-88
1977-78
1967-68 1
2
1957-58 1
2
1947-48
2016-17
2006-07
1996-97
1986-87
1976-77
1966-67 1
2
1956-57 1
2
1946-47
2015-16
2005-06
1995-96
1985-86
1975-76
1965-66 1
2
1955-56 1
2
1945-46
1935-36 1
2
3
2014-15
2004-05
1994-95
1984-85
1974-75
1964-65 1
2
1954-55 1
2
1944-45
1934-35 1
2
3
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1992-93
1991-92
1990-91
1989-90
1988-89
1987-88
1986-87
1985-86
1984-85
1983-84
1982-83
1981-82
1980-81
1979-80
1978-79
1977-78
1976-77
1975-76
1974-75
1973-74
1972-73
1971-72
1970-71
1969-70
1968-69
1967-68 1
2
1966-67 1
2
1965-66 1
2
1964-65 1
2
1963-64 1
2
1962-63 1
2
1961-62 1
2
1960-61 1
2
1959-60 1
2
1958-59 1
2
1957-58 1
2
1956-57 1
2
1955-56 1
2
1954-55 1
2
1953-54 1
2
1952-53 1
2
1951-52 1
2
1950-51 1
2
1949-50 1
2
1948-49
1947-48
1946-47
1945-46
1944-45
1943-44
1942-43 1
2
3
1941-42 1
2
3
1940-41 1
2
1939-40 1
2
3
4
5
1935-36 1
2
3
1934-35 1
2
3
1933-34
1932-33
1931-32
1930-31
1929-30
1928-29 1
2
2023-24 I
II
2022-23 I
II
2021-22 I
II
2023-24 I
II
2022-23 I
II
2021-22 I
II
2023-24 I
II
III
IV
V
2013-14 I
II
III
IV
2003-04 I
II
III
IV
1993-94 I
II
III
IV
1983-84 I
II
2022-23 I
II
III
IV
V
2012-13 I
II
III
IV
2002-03 I
II
III
IV
1992-93 I
II
III
IV
1982-83 I
II
2021-22 I
II
III
IV
V
2011-12 I
II
III
IV
2001-02 I
II
III
IV
1991-92 I
II
III
IV
1981-82 I
II
2020-21 I
II
III
IV
V
2010-11 I
II
III
IV
2000-01 I
II
III
IV
1990-91 I
II
III
IV
1980-81 I
II
2019-20 I
II
III
IV
2009-10 I
II
III
IV
1999-00 I
II
III
IV
1989-90 I
II
III
IV
1979-80 I
II
2018-19 I
II
III
IV
2008-09 I
II
III
IV
1998-99 I
II
III
IV
1988-89 I
II
III
IV
1978-79 I
II
2017-18 I
II
III
IV
2007-08 I
II
III
IV
1997-98 I
II
III
IV
1987-88 I
II
III
IV
1977-78 I
II
2016-17 I
II
III
IV
2006-07 I
II
III
IV
1996-97 I
II
III
IV
1986-87
2015-16 I
II
III
IV
2005-06 I
II
III
IV
1995-96 I
II
III
IV
1985-86 I
II
2014-15 I
II
III
IV
2004-05 I
II
III
IV
1994-95 I
II
III
IV
1984-85 I
II
2023-24 I
II
III
IV
V
2022-23 I
II
III
IV
V
2021-22 I
II
III
IV
V
2020-21 I
II
III
IV
V
2019-20 I
II
III
IV
2018-19 I
II
III
IV
2017-18 I
II
III
IV
2016-17 I
II
III
IV
2015-16 I
II
III
IV
2014-15 I
II
III
IV
2013-14 I
II
III
IV
2012-13 I
II
III
IV
2011-12 I
II
III
IV
2010-11 I
II
III
IV
2009-10 I
II
III
IV
2008-09 I
II
III
IV
2007-08 I
II
III
IV
2006-07 I
II
III
IV
2005-06 I
II
III
IV
2004-05 I
II
III
IV
2003-04 I
II
III
IV
2002-03 I
II
III
IV
2001-02 I
II
III
IV
2000-01 I
II
III
IV
1999-00 I
II
III
IV
1998-99 I
II
III
IV
1997-98 I
II
III
IV
1996-97 I
II
III
IV
1995-96 I
II
III
IV
1994-95 I
II
III
IV
1993-94 I
II
III
IV
1992-93 I
II
III
IV
1991-92 I
II
III
IV
1990-91 I
II
III
IV
1989-90 I
II
III
IV
1988-89 I
II
III
IV
1987-88 I
II
III
IV
1986-87
1985-86 I
II
1984-85 I
II
1983-84 I
II
1982-83 I
II
1981-82 I
II
1980-81 I
II
1979-80 I
II
1978-79 I
II
1977-78 I
II
2023-24
2013-14
2003-04
1993-94
1983-84
2022-23
2012-13
2002-03
1992-93
1982-83
2021-22
2011-12
2001-02
1991-92
1981-82
2020-21
2010-11
2000-01
1990-91
1980-81
2019-20
2009-10
1999-00
1989-90
1979-80
2018-19
2008-09
1998-99
1988-89
1978-79
2017-18
2007-08
1997-98
1987-88
1977-78
2016-17
2006-07
1996-97
1986-87
1976-77
2015-16
2005-06
1995-96
1985-86
1975-76
2014-15
2004-05
1994-95
1984-85
1974-75
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1992-93
1991-92
1990-91
1989-90
1988-89
1987-88
1986-87
1985-86
1984-85
1983-84
1982-83
1981-82
1980-81
1979-80
1978-79
1977-78
1976-77
1975-76
1974-75
2023-24
2013-14
2003-04
1993-94
1983-84
1973-74
1963-64
2022-23
2012-13
2002-03
1992-93
1982-83
1972-73
2021-22
2011-12
2001-02
1991-92
1981-82
1971-72
2020-21
2010-11
2000-01
1990-91
1980-81
1970-71
2019-20
2009-10
1999-00
1989-90
1979-80
1969-70
2018-19
2008-09
1998-99
1988-89
1978-79
1968-69
2017-18
2007-08
1997-98
1987-88
1977-78
1967-68
2016-17
2006-07
1996-97
1986-87
1976-77
1966-67
2015-16
2005-06
1995-96
1985-86
1975-76
1965-66
2014-15
2004-05
1994-95
1984-85
1974-75
1964-65
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1992-93
1991-92
1990-91
1989-90
1988-89
1987-88
1986-87
1985-86
1984-85
1983-84
1982-83
1981-82
1980-81
1979-80
1978-79
1977-78
1976-77
1975-76
1974-75
1973-74
1972-73
1971-72
1970-71
1969-70
1968-69
1967-68
1966-67
1965-66
1964-65
1963-64
2023-24
2013-14
2003-04
1993-94
1983-84
1973-74
1963-64
1953-54
1933-34
2022-23
2012-13
2002-03
1992-93
1982-83
1972-73
1962-63
1952-53
1942-43
1932-33
2021-22
2011-12
2001-02
1991-92
1981-82
1971-72
1961-62
1951-52
1941-42
1931-32
2020-21
2010-11
2000-01
1990-91
1980-81
1970-71
1960-61
1950-51
1940-41
1930-31
2019-20
2009-10
1999-00
1989-90
1979-80
1969-70
1959-60
1949-50
1939-40
1929-30
2018-19
2008-09
1998-99
1988-89
1978-79
1968-69
1958-59
1948-49
1938-39
2017-18
2007-08
1997-98
1987-88
1977-78
1967-68
1957-58
1947-48
1937-38
2016-17
2006-07
1996-97
1986-87
1976-77
1966-67
1956-57
1946-47
1936-37
2015-16
2005-06
1995-96
1985-86
1975-76
1965-66
1955-56
1935-36
2014-15
2004-05
1994-95
1984-85
1974-75
1964-65
1954-55
1934-35
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1992-93
1991-92
1990-91
1989-90
1988-89
1987-88
1986-87
1985-86
1984-85
1983-84
1982-83
1981-82
1980-81
1979-80
1978-79
1977-78
1976-77
1975-76
1974-75
1973-74
1972-73
1971-72
1970-71
1969-70
1968-69
1967-68
1966-67
1965-66
1964-65
1963-64
1962-63
1961-62
1960-61
1959-60
1958-59
1957-58
1956-57
1955-56
1954-55
1953-54
1952-53
1951-52
1950-51
1949-50
1948-49
1947-48
1946-47
1942-43
1941-42
1940-41
1939-40
1938-39
1937-38
1936-37
1935-36
1934-35
1933-34
1932-33
1931-32
1930-31
1929-30
2023-24
2013-14
2003-04
2022-23
2012-13
2002-03
2021-22
2011-12
2001-02
2020-21
2010-11
2000-01
2019-20
2009-10
1999-00
2018-19
2008-09
1998-99
2017-18
2007-08
1997-98
2016-17
2006-07
1996-97
2015-16
2005-06
1995-96
2014-15
2004-05
1994-95
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
2023-24
2013-14
2003-04
1993-94
1983-84
2022-23
2012-13
2002-03
1992-93
1982-83
2021-22
2011-12
2001-02
1991-92
1981-82
2020-21
2010-11
2000-01
1990-91
1980-81
2019-20
2009-10
1999-00
1989-90
2018-19
2008-09
1998-99
1988-89
2017-18
2007-08
1997-98
1987-88
2016-17
2006-07
1996-97
1986-87
2015-16
2005-06
1995-96
1985-86
2014-15
2004-05
1994-95
1984-85
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1992-93
1991-92
1990-91
1989-90
1988-89
1987-88
1986-87
1985-86
1984-85
1983-84
1982-83
1981-82
1980-81
2023-24
2013-14
2003-04
1993-94
1983-84
2022-23
2012-13
2002-03
1992-93
1982-83
2021-22
2011-12
2001-02
1991-92
1981-82
2020-21
2010-11
2000-01
1990-91
1980-81
2019-20
2009-10
1999-00
1989-90
2018-19
2008-09
1998-99
1988-89
2017-18
2007-08
1997-98
1987-88
2016-17
2006-07
1996-97
1986-87
2015-16
2005-06
1995-96
1985-86
2014-15
2004-05
1994-95
1984-85
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1992-93
1991-92
1990-91
1989-90
1988-89
1987-88
1986-87
1985-86
1984-85
1983-84
1982-83
1981-82
1980-81
2024
2014
2004
2023
2013
2003
2022
2012
2021
2011
2020
2010
2019
2009
2018
2008
2017
2007
2016
2006
2015
2005
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2024
2014
2004-05
2023
2013-14
2003-04
2022
2012-13
2002-03
2021
2011-12
2001-02
2019-20
2010-11
2000-01
2018-19
2009-10
2017-18
2008-09
2016-17
2007-08
2016
2006-07
2015
2005-06
2024
2023
2022
2021
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2016
2015
2014
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
2023-24
2013-14
2022-23
2012-13
2021-22
2011-12
2020-21
2010-11
2019-20
2009-10
2018-19
2008-09
2017-18
2007-08
2016-17
2006-07
2015-16
2014-15
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2023-24
2013-14
2022-23
2012-13
2021-22
2011-12
2020-21
2010-11
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
Lliga de Campions
Europa League
Conference League
Supercopa d'Europa
Mundial de Clubs
Recopa
Copa Mitropa
Copa de Fires
Copa del Rei
Supercopa
Promoció a 1ª
Promoció a 2ª
Permanència a 2ªB
Permanència a 2ª
Promoció a 1ªRFEF
Copa President FEF
Copa de la Lliga
Copa de la Lliga 2ª Divisió
Copa de la Lliga 2ª B
Copa Federació
Intertoto
Copa Iberoamericana
Copa Llatina
Copa Eva Duarte
Community Shield
DFL Supercup
Supercoppa
Supertaça
Trophée des Champions
Johan Cruijff Schaal
Süper Kupası
Playoff Europa League
Playoff Champions League
Playoff Intertoto
Süper Lig Playoff
Bundesliga Relegation
Ligue 1 Promotion
Serie A Champions League Playoff
Argentina Superfinal
Argentina Libertadores Playoff
Serie A Final
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1992-93
1991-92
1990-91
1989-90
1988-89
1987-88
1986-87
1985-86
1984-85
1983-84
1982-83
1981-82
1980-81
1979-80
1978-79
1977-78
1976-77
1975-76
1974-75
1973-74
1972-73
1971-72
1970-71
1969-70
1968-69
1967-68
1966-67
1965-66
1964-65
1963-64
1962-63
1961-62
1960-61
1959-60
1958-59
1957-58
1956-57
1955-56
Copa d'Europa
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1992-93
1991-92
1990-91
1989-90
1988-89
1987-88
1986-87
1985-86
1984-85
1983-84
1982-83
1981-82
1980-81
1979-80
1978-79
1977-78
1976-77
1975-76
1974-75
1973-74
1972-73
1971-72
Copa UEFA
2023-24
2022-23
2021-22
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1992-93
1991-92
1990-91
1989-90
1988-89
1987-88
1986-87
-
1984-85
1983-84
1982-83
-
1980-81
1979-80
1978-79
1977-78
1976-77
1975-76
-
1973-74
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1992-93
1991-92
1990-91
1989-90
1988-89
1987-88
1986-87
1985-86
1984-85
1983-84
1982-83
1981-82
1980-81
1979-80
-
1977-78
1976-77
-
1974-75
1973-74
1972-73
1971-72
1970-71
1969-70
1968-69
1967-68
1966-67
1965-66
1964-65
1963-64
1962-63
1961-62
1960-61
Copa Intercontinental
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1992-93
1991-92
1990-91
1989-90
1988-89
1987-88
1986-87
1985-86
1984-85
1983-84
1982-83
1981-82
1980-81
1979-80
1978-79
1977-78
1976-77
1975-76
1974-75
1973-74
1972-73
1971-72
1970-71
1969-70
1968-69
1967-68
1966-67
1965-66
1964-65
1963-64
1962-63
1961-62
1960-61
1939-40
1938-39
1937-38
1936-37
1935-36
1934-35
1933-34
1932-33
1931-32
1930-31
1929-30
1928-29
1927-28
1926-27
1971-72
1970-71
1969-70
1968-69
1967-68
1966-67
1965-66
1964-65
1963-64
1962-63
1961-62
1960-61
1958-60
1955-58
Copa de Campions de Fires
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1992-93
1991-92
1990-91
1989-90
1988-89
1987-88
1986-87
1985-86
1984-85
1983-84
1982-83
1981-82
1980-81
1979-80
1978-79
1977-78
1976-77
1975-76
1974-75
1973-74
1972-73
1971-72
1970-71
1969-70
1968-69
1967-68
1966-67
1965-66
1964-65
1963-64
1962-63
1961-62
1960-61
1959-60
1958-59
1957-58
1956-57
1955-56
1954-55
1953-54
1952-53
1951-52
1950-51
1949-50
1948-49
1947-48
1946-47
1945-46
1944-45
1943-44
1942-43
1941-42
1940-41
1939-40
1938-39
-
-
1935-36
1934-35
1933-34
1932-33
1931-32
1930-31
1929-30
1928-29
1927-28
1926-27
1925-26
1924-25
1923-24
1922-23
1921-22
1920-21
1919-20
1918-19
1917-18
1916-17
1915-16
1914-15
1913-14
1912-13
1911-12
1910-11
1909-10
1908-09
1907-08
1906-07
1905-06
1904-05
1903-04
1902-03
Copa del Generalísimo
Copa de la República
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1992-93
1991-92
1990-91
-
1988-89
-
-
1985-86
-
1983-84
1982-83
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1992-93
1991-92
1990-91
1989-90
1988-89
1987-88
1986-87
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
1967-68
1966-67
1965-66
1964-65
1963-64
1962-63
1961-62
1960-61
1959-60
1958-59
-
-
1955-56
1954-55
1953-54
1952-53
1951-52
1950-51
1949-50
-
-
1946-47
1945-46
1944-45
1943-44
1942-43
1941-42
1940-41
1939-40
-
-
-
1935-36
1934-35
-
-
-
-
-
1928-29
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1992-93
1991-92
1990-91
2023-24
2022-23
2021-22
-
-
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1975-76
1974-75
1973-74
1972-73
1971-72
1970-71
1969-70
1968-69
1967-68
1966-67
1965-66
1964-65
1963-64
1962-63
1961-62
1960-61
1959-60
1958-59
1957-58
1956-57
1955-56
-
1953-54
1952-53
1951-52
1950-51
1949-50
1948-49
-
1946-47
1945-46
1944-45
1943-44
1942-43
1941-42
1940-41
2023-24
2022-23
2021-22
1940-47
1985-86
1984-85
1983-84
1982-83
1984-85
1983-84
1982-83
1984-85
1983-84
1982-83
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1993-94
1956-57
1955-56
1954-55
-
1952-53
1951-52
1950-51
1949-50
1948-49
1951-52
1950-51
1949-50
1948-49
1947-48
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1992-93
1991-92
1990-91
1989-90
1988-89
1987-88
1986-87
1985-86
1984-85
1983-84
1982-83
1981-82
1980-81
1979-80
1978-79
1977-78
1976-77
1975-76
1974-75
Charity Shield
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1992-93
1991-92
1990-91
1989-90
1988-89
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
1996-97
1995-96
1994-95
1993-94
1992-93
1991-92
1990-91
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
1999-00
1998-99
1997-98
-
1995-96
2023-24
2022-23
2021-22
-
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2004-05
2003-04
2002-03
2001-02
2000-01
2023-24
2022-23
2021-22
2020-21
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
-
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
2007-08
2006-07
2005-06
2007-08
2006-07
2005-06
2006-07
2005-06
2011-12
2022-23
2021-22
1999-00
2016-17
-
-
2013-14
2012-13
-
-
-
2008-09
-
2006-07
Apertura Final
2016-17
1963-64
2ª Divisió B Grup II 2010-11
Grup 1
Grup 2
Grup 3
Grup 4
2023-24
2013-14
2003-04
1993-94
1983-84
2022-23
2012-13
2002-03
1992-93
1982-83
2021-22
2011-12
2001-02
1991-92
1981-82
2020-21
2010-11
2000-01
1990-91
1980-81
2019-20
2009-10
1999-00
1989-90
1979-80
2018-19
2008-09
1998-99
1988-89
1978-79
2017-18
2007-08
1997-98
1987-88
1977-78
2016-17
2006-07
1996-97
1986-87
2015-16
2005-06
1995-96
1985-86
2014-15
2004-05
1994-95
1984-85
Promoció a 2ª
Promoció permanència a 2ªB
Classificació
Resultats
Destacats
Àrbitres
Estadístiques
Classificació
Resultats
Destacats
Àrbitres
Estadístiques
Pàgina de competició ➔
Jornada
Totes
Jornada 1
Jornada 2
Jornada 3
Jornada 4
Jornada 5
Jornada 6
Jornada 7
Jornada 8
Jornada 9
Jornada 10
Jornada 11
Jornada 12
Jornada 13
Jornada 14
Jornada 15
Jornada 16
Jornada 17
Jornada 18
Jornada 19
Jornada 20
Jornada 21
Jornada 22
Jornada 23
Jornada 24
Jornada 25
Jornada 26
Jornada 27
Jornada 28
Jornada 29
Jornada 30
Jornada 31
Jornada 32
Jornada 33
Jornada 34
Jornada 35
Jornada 36
Jornada 37
Jornada 38
Jornada 1
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
28/08/2010
Lemona
2
1
Zamora
Cordero Vega
28/08/2010
Alavés
1
0
Caudal
Flores Roda
29/08/2010
La Muela
2
2
Osasuna B
Bernal Moreno
29/08/2010
Bilbao Athletic
0
1
Real Sociedad B
López Toca
29/08/2010
Sporting de Gijón B
1
0
Gimnástica de Torrelavega
Bikandi Garrido
29/08/2010
Guijuelo
0
0
Cultural Leonesa
Bilbao Vizcaíno
29/08/2010
Peña Sport
1
2
Real Unión
Soto Grado
29/08/2010
Mirandés
2
0
Barakaldo
García Martínez
29/08/2010
Eibar
2
1
Palencia
Marín Álvarez
29/08/2010
Oviedo
1
1
UD Logroñés
Costas Soto
Jornada 2
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
04/09/2010
Real Sociedad B
1
1
La Muela
Hermosilla Alaña
04/09/2010
Osasuna B
1
2
Alavés
Ruiz Bada
04/09/2010
Real Unión
2
2
Bilbao Athletic
Ballano Roldán
05/09/2010
Gimnástica de Torrelavega
2
0
Oviedo
Azkue Otegi
05/09/2010
Cultural Leonesa
0
1
Eibar
González Arévalo
05/09/2010
Caudal
1
0
Lemona
Román Román
05/09/2010
Barakaldo
2
0
Sporting de Gijón B
Díaz Arias
05/09/2010
Palencia
1
1
Mirandés
Gorostegui Fernández
05/09/2010
Zamora
1
1
Guijuelo
Pérez Pallas
05/09/2010
UD Logroñés
3
0
Peña Sport
Arias López
Jornada 3
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
11/09/2010
Eibar
0
1
Mirandés
Cordero Vega
11/09/2010
Lemona
2
0
Osasuna B
García Martínez
12/09/2010
La Muela
2
0
Real Unión
García Ballesteros
12/09/2010
Bilbao Athletic
1
0
UD Logroñés
Flores Roda
12/09/2010
Sporting de Gijón B
1
1
Palencia
Vidal Araújo
12/09/2010
Alavés
1
1
Real Sociedad B
Gómez Ríos
12/09/2010
Peña Sport
0
1
Gimnástica de Torrelavega
Lixandru
12/09/2010
Cultural Leonesa
1
1
Zamora
Sánchez Maroto
12/09/2010
Guijuelo
0
0
Caudal
Iglesias Villanueva
12/09/2010
Oviedo
2
1
Barakaldo
Díaz Álvarez
Jornada 4
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
18/09/2010
Osasuna B
0
0
Guijuelo
Sánchez Rico
18/09/2010
Real Sociedad B
0
3
Lemona
Vallejo Aznar
18/09/2010
Real Unión
1
3
Alavés
Marín Álvarez
18/09/2010
UD Logroñés
0
0
La Muela
Barberá Fuentes
18/09/2010
Zamora
1
2
Eibar
Bilbao Vizcaíno
18/09/2010
Barakaldo
1
2
Peña Sport
Fernández Pérez
19/09/2010
Caudal
0
0
Cultural Leonesa
Costas Soto
19/09/2010
Gimnástica de Torrelavega
1
0
Bilbao Athletic
Soto Grado
19/09/2010
Palencia
1
0
Oviedo
López Toca
19/09/2010
Mirandés
0
0
Sporting de Gijón B
García García
Jornada 5
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
22/09/2010
Lemona
1
4
Real Unión
Hermosilla Alaña
22/09/2010
Bilbao Athletic
1
0
Barakaldo
Corral García
22/09/2010
La Muela
0
1
Gimnástica de Torrelavega
Ruiz García
22/09/2010
Peña Sport
0
2
Palencia
Sánchez Aparicio
22/09/2010
Oviedo
0
1
Mirandés
Díaz Arias
22/09/2010
Cultural Leonesa
0
2
Osasuna B
Pérez Pallas
22/09/2010
Guijuelo
1
1
Real Sociedad B
Pizarro Gómez
22/09/2010
Alavés
3
1
UD Logroñés
Lixandru
22/09/2010
Eibar
3
2
Sporting de Gijón B
Usón Rosel
22/09/2010
Zamora
1
2
Caudal
García Ballesteros
Jornada 6
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
25/09/2010
Real Sociedad B
2
2
Cultural Leonesa
Ocón Arraiz
26/09/2010
Osasuna B
4
1
Zamora
Rebollo López
26/09/2010
Gimnástica de Torrelavega
1
1
Alavés
Bilbao Vizcaíno
26/09/2010
Palencia
2
2
Bilbao Athletic
Cordero Vega
26/09/2010
Mirandés
0
0
Peña Sport
Isturiz Latorre
26/09/2010
Caudal
2
3
Eibar
Díaz Álvarez
26/09/2010
Real Unión
1
0
Guijuelo
Herrero Arenas
26/09/2010
UD Logroñés
2
1
Lemona
Vico Moreno
26/09/2010
Barakaldo
1
0
La Muela
Gómez González
26/09/2010
Sporting de Gijón B
0
0
Oviedo
Gómez Ríos
Jornada 7
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
02/10/2010
Alavés
1
1
Barakaldo
García García
02/10/2010
Lemona
1
2
Gimnástica de Torrelavega
Ballano Roldán
03/10/2010
La Muela
0
3
Palencia
Suberbiola Zúñiga
03/10/2010
Bilbao Athletic
1
0
Mirandés
Arias López
03/10/2010
Caudal
1
0
Osasuna B
De Burgos Bengoetxea
03/10/2010
Zamora
2
1
Real Sociedad B
González Arévalo
03/10/2010
Guijuelo
2
0
UD Logroñés
Costas Soto
03/10/2010
Peña Sport
1
0
Sporting de Gijón B
Marín Álvarez
03/10/2010
Eibar
1
1
Oviedo
Soto Grado
03/10/2010
Cultural Leonesa
0
3
Real Unión
López Toca
Jornada 8
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
09/10/2010
Real Sociedad B
1
0
Caudal
Leo Ollo
09/10/2010
Barakaldo
1
0
Lemona
Ruiz Bada
09/10/2010
Osasuna B
1
2
Eibar
Simón del Pino
10/10/2010
Sporting de Gijón B
2
2
Bilbao Athletic
Pérez Pallas
10/10/2010
Real Unión
0
0
Zamora
Muñoz Caravaca
10/10/2010
UD Logroñés
2
0
Cultural Leonesa
Sánchez Aparicio
10/10/2010
Gimnástica de Torrelavega
1
0
Guijuelo
Corral García
10/10/2010
Mirandés
6
2
La Muela
Bikandi Garrido
10/10/2010
Palencia
1
2
Alavés
Díaz Arias
10/10/2010
Oviedo
4
1
Peña Sport
Iglesias Villanueva
Jornada 9
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
16/10/2010
Bilbao Athletic
0
0
Oviedo
Gómez González
16/10/2010
Osasuna B
0
2
Real Sociedad B
García Castillo
16/10/2010
Lemona
1
0
Palencia
Bilbao Vizcaíno
17/10/2010
La Muela
4
0
Sporting de Gijón B
Zarrabeitia Arrieta
17/10/2010
Caudal
1
2
Real Unión
Gómez Ríos
17/10/2010
Zamora
2
1
UD Logroñés
Isturiz Latorre
17/10/2010
Cultural Leonesa
3
0
Gimnástica de Torrelavega
Díaz Álvarez
17/10/2010
Guijuelo
0
0
Barakaldo
Cordero Vega
17/10/2010
Alavés
1
3
Mirandés
Pizarro Gómez
17/10/2010
Eibar
2
0
Peña Sport
Vallejo Aznar
Jornada 10
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
23/10/2010
Real Sociedad B
0
1
Eibar
López Muñoz
23/10/2010
Real Unión
0
0
Osasuna B
Arias López
24/10/2010
Sporting de Gijón B
2
1
Alavés
González Arévalo
24/10/2010
Peña Sport
0
0
Bilbao Athletic
Conejo Rodríguez
24/10/2010
UD Logroñés
0
1
Caudal
García García
24/10/2010
Gimnástica de Torrelavega
1
3
Zamora
Areces Franco
24/10/2010
Barakaldo
0
0
Cultural Leonesa
Usón Rosel
24/10/2010
Palencia
0
0
Guijuelo
De Burgos Bengoetxea
24/10/2010
Mirandés
1
3
Lemona
López Puerta
24/10/2010
Oviedo
4
1
La Muela
Corral García
Jornada 11
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
30/10/2010
Eibar
0
1
Bilbao Athletic
Leo Ollo
30/10/2010
Osasuna B
1
0
UD Logroñés
Gorostegui Fernández
30/10/2010
Lemona
0
0
Sporting de Gijón B
García Ballesteros
31/10/2010
Real Sociedad B
1
0
Real Unión
González Fuertes
31/10/2010
La Muela
1
0
Peña Sport
Pintado Calero
31/10/2010
Caudal
2
3
Gimnástica de Torrelavega
Pérez Pallas
31/10/2010
Zamora
2
1
Barakaldo
Iglesias Villanueva
31/10/2010
Cultural Leonesa
1
3
Palencia
Azkue Otegi
31/10/2010
Guijuelo
2
2
Mirandés
Santos Caballero
31/10/2010
Alavés
2
1
Oviedo
Hermosilla Alaña
Jornada 12
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
06/11/2010
Real Unión
1
1
Eibar
Flores Roda
06/11/2010
Bilbao Athletic
0
1
La Muela
Moro Sánchez
06/11/2010
Peña Sport
0
3
Alavés
Areces Franco
06/11/2010
Oviedo
1
2
Lemona
Ocón Arraiz
07/11/2010
Sporting de Gijón B
3
1
Guijuelo
Bilbao Vizcaíno
07/11/2010
UD Logroñés
4
0
Real Sociedad B
Rebollo López
07/11/2010
Gimnástica de Torrelavega
0
1
Osasuna B
Isturiz Latorre
07/11/2010
Barakaldo
2
0
Caudal
Berjano Ariztegui
07/11/2010
Palencia
3
1
Zamora
Díaz Álvarez
07/11/2010
Mirandés
1
0
Cultural Leonesa
Zarrabeitia Arrieta
Jornada 13
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
13/11/2010
Real Sociedad B
1
0
Gimnástica de Torrelavega
Ortiz Arias
13/11/2010
Alavés
1
0
Bilbao Athletic
Usón Rosel
13/11/2010
Osasuna B
1
0
Barakaldo
Conejo Rodríguez
14/11/2010
Caudal
0
3
Palencia
Corral García
14/11/2010
Real Unión
3
0
UD Logroñés
López Muñoz
14/11/2010
Zamora
0
2
Mirandés
Costas Soto
14/11/2010
Cultural Leonesa
4
1
Sporting de Gijón B
Arias López
14/11/2010
Guijuelo
0
0
Oviedo
González Arévalo
14/11/2010
Lemona
1
0
Peña Sport
García García
14/11/2010
Eibar
6
1
La Muela
Fernández Pérez
Jornada 14
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
20/11/2010
Barakaldo
3
3
Real Sociedad B
Muñoz Caravaca
20/11/2010
Bilbao Athletic
0
1
Lemona
González González
21/11/2010
Sporting de Gijón B
1
1
Zamora
Leo Ollo
21/11/2010
La Muela
1
2
Alavés
Conejo Rodríguez
21/11/2010
Peña Sport
3
1
Guijuelo
Ruiz Bada
21/11/2010
UD Logroñés
2
1
Eibar
García Martínez
21/11/2010
Gimnástica de Torrelavega
0
1
Real Unión
Espiñeira Pello
21/11/2010
Palencia
1
3
Osasuna B
Iglesias Villanueva
21/11/2010
Mirandés
2
0
Caudal
Cuesta Ferreiro
21/11/2010
Oviedo
2
2
Cultural Leonesa
Pérez Pallas
Jornada 15
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
27/11/2010
Real Sociedad B
1
0
Palencia
Areces Franco
27/11/2010
Eibar
2
1
Alavés
Moro Sánchez
27/11/2010
Osasuna B
2
1
Mirandés
Gómez Ríos
27/11/2010
Caudal
0
0
Sporting de Gijón B
Ocón Arraiz
28/11/2010
Lemona
1
0
La Muela
Marín Álvarez
28/11/2010
UD Logroñés
2
1
Gimnástica de Torrelavega
Sánchez Maroto
28/11/2010
Real Unión
1
0
Barakaldo
Sánchez-Seco Otero
28/11/2010
Zamora
0
0
Oviedo
Vidal Araújo
28/11/2010
Cultural Leonesa
1
0
Peña Sport
Bilbao Vizcaíno
28/11/2010
Guijuelo
1
2
Bilbao Athletic
Díaz Álvarez
Jornada 16
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
04/12/2010
Alavés
3
3
Lemona
Arias López
05/12/2010
Sporting de Gijón B
1
1
Osasuna B
García García
05/12/2010
Bilbao Athletic
2
1
Cultural Leonesa
López Muñoz
05/12/2010
La Muela
3
2
Guijuelo
Isturiz Latorre
05/12/2010
Gimnástica de Torrelavega
1
1
Eibar
González Fuertes
05/12/2010
Barakaldo
1
2
UD Logroñés
Espiñeira Pello
05/12/2010
Palencia
2
0
Real Unión
Costas Soto
05/12/2010
Peña Sport
1
0
Zamora
López Toca
05/12/2010
Mirandés
0
0
Real Sociedad B
Corral García
05/12/2010
Oviedo
1
1
Caudal
González González
Jornada 17
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
11/12/2010
Real Unión
0
1
Mirandés
Conejo Rodríguez
11/12/2010
Real Sociedad B
1
0
Sporting de Gijón B
Cordero Vega
11/12/2010
Osasuna B
2
0
Oviedo
Bikandi Garrido
12/12/2010
Gimnástica de Torrelavega
1
0
Barakaldo
Leo Ollo
12/12/2010
UD Logroñés
2
1
Palencia
Gómez Ríos
12/12/2010
Caudal
3
0
Peña Sport
Gorostegui Fernández
12/12/2010
Zamora
2
2
Bilbao Athletic
García Martínez
12/12/2010
Cultural Leonesa
2
2
La Muela
Iglesias Villanueva
12/12/2010
Guijuelo
0
2
Alavés
Pérez Pallas
12/12/2010
Eibar
0
0
Lemona
Hermosilla Alaña
Jornada 18
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
18/12/2010
Eibar
2
1
Barakaldo
Areces Franco
18/12/2010
La Muela
2
0
Zamora
Mateo Valero
18/12/2010
Lemona
2
2
Guijuelo
Flores Roda
18/12/2010
Palencia
1
1
Gimnástica de Torrelavega
Vidal Araújo
18/12/2010
Peña Sport
0
1
Osasuna B
Medié Jiménez
18/12/2010
Alavés
0
0
Cultural Leonesa
González Fuertes
19/12/2010
Sporting de Gijón B
0
2
Real Unión
Díaz Álvarez
19/12/2010
Bilbao Athletic
1
1
Caudal
Lara Ortega
19/12/2010
Mirandés
0
2
UD Logroñés
Bilbao Vizcaíno
19/12/2010
Oviedo
0
0
Real Sociedad B
Hernández Cifuentes
Jornada 19
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
22/12/2010
Caudal
3
1
La Muela
González Arévalo
23/12/2010
Real Unión
0
2
Oviedo
Vallejo Aznar
23/12/2010
Real Sociedad B
0
2
Peña Sport
Moro Sánchez
23/12/2010
Cultural Leonesa
1
0
Lemona
Costas Soto
31/12/2010
Osasuna B
0
0
Bilbao Athletic
Arias López
02/01/2011
Barakaldo
1
1
Palencia
Ballano Roldán
02/01/2011
Gimnástica de Torrelavega
0
0
Mirandés
Suberbiola Zúñiga
02/01/2011
UD Logroñés
1
1
Sporting de Gijón B
López Toca
02/01/2011
Zamora
1
2
Alavés
García García
02/01/2011
Guijuelo
2
2
Eibar
Hernández Maeso
Jornada 20
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
08/01/2011
Real Sociedad B
2
2
Bilbao Athletic
Gómez Ríos
08/01/2011
Barakaldo
1
2
Mirandés
Lixandru
08/01/2011
Osasuna B
1
1
La Muela
Sánchez Maroto
09/01/2011
Cultural Leonesa
1
3
Guijuelo
Bikandi Garrido
09/01/2011
Zamora
1
1
Lemona
Fernández Pérez
09/01/2011
Caudal
1
2
Alavés
Iglesias Villanueva
09/01/2011
UD Logroñés
2
0
Oviedo
Leo Ollo
09/01/2011
Gimnástica de Torrelavega
2
1
Sporting de Gijón B
Berjano Ariztegui
09/01/2011
Palencia
0
0
Eibar
Soto Grado
09/01/2011
Real Unión
3
2
Peña Sport
Usón Rosel
Jornada 21
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
15/01/2011
La Muela
1
2
Real Sociedad B
Medié Jiménez
15/01/2011
Bilbao Athletic
1
0
Real Unión
Bilbao Vizcaíno
15/01/2011
Alavés
3
1
Osasuna B
Areces Franco
16/01/2011
Sporting de Gijón B
0
0
Barakaldo
González González
16/01/2011
Eibar
2
3
Cultural Leonesa
Ballano Roldán
16/01/2011
Guijuelo
3
1
Zamora
Pardo Martínez
16/01/2011
Lemona
2
0
Caudal
Hernández Cifuentes
16/01/2011
Peña Sport
2
1
UD Logroñés
Rebollo López
16/01/2011
Mirandés
0
0
Palencia
De Burgos Bengoetxea
16/01/2011
Oviedo
0
0
Gimnástica de Torrelavega
Flores Roda
Jornada 22
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
22/01/2011
Real Sociedad B
2
1
Alavés
Gálvez Rascón
22/01/2011
Osasuna B
3
2
Lemona
López Muñoz
23/01/2011
Caudal
0
0
Guijuelo
Leo Ollo
23/01/2011
Zamora
3
0
Cultural Leonesa
Soto Grado
23/01/2011
Real Unión
3
0
La Muela
Espiñeira Pello
23/01/2011
UD Logroñés
1
0
Bilbao Athletic
Simón del Pino
23/01/2011
Gimnástica de Torrelavega
0
0
Peña Sport
González Arévalo
23/01/2011
Barakaldo
0
1
Oviedo
Corral García
23/01/2011
Palencia
2
0
Sporting de Gijón B
Suberbiola Zúñiga
23/01/2011
Mirandés
0
2
Eibar
Arias López
Jornada 23
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
29/01/2011
Alavés
4
1
Real Unión
Berjano Ariztegui
29/01/2011
Lemona
0
0
Real Sociedad B
Gómez González
30/01/2011
La Muela
0
0
UD Logroñés
Bikandi Garrido
30/01/2011
Bilbao Athletic
1
0
Gimnástica de Torrelavega
Muñoz Caravaca
30/01/2011
Sporting de Gijón B
1
6
Mirandés
Iglesias Villanueva
30/01/2011
Eibar
2
1
Zamora
Ocón Arraiz
30/01/2011
Cultural Leonesa
1
1
Caudal
Gómez Ríos
30/01/2011
Guijuelo
1
2
Osasuna B
Figueroa Vázquez
30/01/2011
Peña Sport
1
1
Barakaldo
Bosch Doménech
30/01/2011
Oviedo
2
2
Palencia
Cordero Vega
Jornada 24
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
05/02/2011
Real Sociedad B
2
1
Guijuelo
Marín Álvarez
05/02/2011
Real Unión
0
0
Lemona
López Toca
06/02/2011
Osasuna B
1
1
Cultural Leonesa
Bernal Moreno
06/02/2011
Sporting de Gijón B
2
0
Eibar
Sánchez-Seco Otero
06/02/2011
Caudal
0
0
Zamora
Vidal Araújo
06/02/2011
UD Logroñés
1
2
Alavés
Ruiz García
06/02/2011
Gimnástica de Torrelavega
1
1
La Muela
Díaz Álvarez
06/02/2011
Barakaldo
1
1
Bilbao Athletic
Hernández Cifuentes
06/02/2011
Palencia
1
0
Peña Sport
Zarrabeitia Arrieta
06/02/2011
Mirandés
2
0
Oviedo
Ballano Roldán
Jornada 25
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
12/02/2011
Alavés
0
0
Gimnástica de Torrelavega
Hernández Cifuentes
12/02/2011
Bilbao Athletic
0
0
Palencia
García García
12/02/2011
Peña Sport
1
2
Mirandés
Simón del Pino
13/02/2011
La Muela
0
0
Barakaldo
Sánchez Rico
13/02/2011
Lemona
0
0
UD Logroñés
Vallejo Aznar
13/02/2011
Eibar
1
0
Caudal
López Muñoz
13/02/2011
Zamora
2
1
Osasuna B
Corral García
13/02/2011
Cultural Leonesa
1
1
Real Sociedad B
Espiñeira Pello
13/02/2011
Guijuelo
1
2
Real Unión
Del Olmo Codes
13/02/2011
Oviedo
0
1
Sporting de Gijón B
González Arévalo
Jornada 26
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
19/02/2011
Real Sociedad B
2
0
Zamora
Berjano Ariztegui
19/02/2011
Barakaldo
1
1
Alavés
Hermosilla Alaña
19/02/2011
Osasuna B
2
2
Caudal
Sánchez Aparicio
20/02/2011
Sporting de Gijón B
1
0
Peña Sport
Sánchez Maroto
20/02/2011
Real Unión
2
1
Cultural Leonesa
García Martínez
20/02/2011
Gimnástica de Torrelavega
3
1
Lemona
Iglesias Villanueva
20/02/2011
Palencia
0
0
La Muela
Pérez Pallas
20/02/2011
UD Logroñés
1
1
Guijuelo
Díaz Arias
20/02/2011
Mirandés
0
0
Bilbao Athletic
Ortiz Arias
20/02/2011
Oviedo
2
1
Eibar
Gómez Ríos
Jornada 27
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
26/02/2011
Eibar
1
0
Osasuna B
González Fuertes
26/02/2011
Alavés
1
2
Palencia
Conejo Rodríguez
26/02/2011
Lemona
1
0
Barakaldo
Román Román
27/02/2011
Bilbao Athletic
1
1
Sporting de Gijón B
Ballano Roldán
27/02/2011
La Muela
1
0
Mirandés
Rebollo López
27/02/2011
Caudal
0
0
Real Sociedad B
Bilbao Vizcaíno
27/02/2011
Zamora
1
0
Real Unión
Flores Roda
27/02/2011
Cultural Leonesa
0
1
UD Logroñés
Zarrabeitia Arrieta
27/02/2011
Guijuelo
2
0
Gimnástica de Torrelavega
Vizuete Sánchez
27/02/2011
Peña Sport
1
1
Oviedo
De Burgos Bengoetxea
Jornada 28
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
05/03/2011
Real Sociedad B
0
1
Osasuna B
Soto Grado
05/03/2011
Real Unión
1
0
Caudal
García García
05/03/2011
Peña Sport
1
2
Eibar
Moreno Hidalgo
05/03/2011
Palencia
0
2
Lemona
Corral García
06/03/2011
Sporting de Gijón B
0
0
La Muela
Isturiz Latorre
06/03/2011
UD Logroñés
1
0
Zamora
Suberbiola Zúñiga
06/03/2011
Barakaldo
1
2
Guijuelo
González Arévalo
06/03/2011
Gimnástica de Torrelavega
0
0
Cultural Leonesa
Gálvez Rascón
06/03/2011
Mirandés
1
0
Alavés
Lixandru
06/03/2011
Oviedo
3
0
Bilbao Athletic
Vicente Moral
Jornada 29
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
12/03/2011
Eibar
0
0
Real Sociedad B
García Martínez
12/03/2011
Osasuna B
1
3
Real Unión
Vico Moreno
12/03/2011
Bilbao Athletic
2
0
Peña Sport
Díaz Arias
12/03/2011
Lemona
0
1
Mirandés
Herrero Arenas
13/03/2011
Caudal
0
0
UD Logroñés
Gómez González
13/03/2011
La Muela
1
2
Oviedo
Ocón Arraiz
13/03/2011
Zamora
1
2
Gimnástica de Torrelavega
Hermosilla Alaña
13/03/2011
Cultural Leonesa
2
0
Barakaldo
Fernández Pérez
13/03/2011
Guijuelo
0
0
Palencia
Bikandi Garrido
13/03/2011
Alavés
2
0
Sporting de Gijón B
Sánchez Aparicio
Jornada 30
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
19/03/2011
Real Unión
1
1
Real Sociedad B
González González
19/03/2011
Peña Sport
2
0
La Muela
Bernal Moreno
20/03/2011
Sporting de Gijón B
0
0
Lemona
Soto Grado
20/03/2011
Bilbao Athletic
0
2
Eibar
López Puerta
20/03/2011
UD Logroñés
1
3
Osasuna B
Conejo Rodríguez
20/03/2011
Gimnástica de Torrelavega
1
0
Caudal
De Burgos Bengoetxea
20/03/2011
Barakaldo
1
2
Zamora
González Fuertes
20/03/2011
Palencia
1
0
Cultural Leonesa
Bilbao Vizcaíno
20/03/2011
Mirandés
2
0
Guijuelo
Ortiz Blanco
20/03/2011
Oviedo
2
0
Alavés
Vidal Araújo
Jornada 31
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
26/03/2011
Eibar
1
1
Real Unión
Pizarro Gómez
26/03/2011
Real Sociedad B
0
1
UD Logroñés
Hernández Cifuentes
26/03/2011
Osasuna B
4
1
Gimnástica de Torrelavega
Azkue Otegi
26/03/2011
Lemona
0
1
Oviedo
Arias López
27/03/2011
La Muela
0
0
Bilbao Athletic
Barberá Fuentes
27/03/2011
Zamora
1
2
Palencia
Espiñeira Pello
27/03/2011
Guijuelo
1
0
Sporting de Gijón B
Corral García
27/03/2011
Alavés
7
1
Peña Sport
Marín Álvarez
27/03/2011
Caudal
1
0
Barakaldo
García Ballesteros
27/03/2011
Cultural Leonesa
0
2
Mirandés
Areces Franco
Jornada 32
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
02/04/2011
Bilbao Athletic
0
0
Alavés
Leo Ollo
03/04/2011
Sporting de Gijón B
0
1
Cultural Leonesa
Costas Soto
03/04/2011
La Muela
0
0
Eibar
Vico Moreno
03/04/2011
UD Logroñés
2
1
Real Unión
Bosch Doménech
03/04/2011
Gimnástica de Torrelavega
0
0
Real Sociedad B
Pérez Pallas
03/04/2011
Palencia
1
0
Caudal
Santos Caballero
03/04/2011
Peña Sport
1
1
Lemona
Conejo Rodríguez
03/04/2011
Barakaldo
1
1
Osasuna B
Herrero Arenas
03/04/2011
Mirandés
4
0
Zamora
Arcediano Monescillo
03/04/2011
Oviedo
2
2
Guijuelo
Iglesias Villanueva
Jornada 33
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
08/04/2011
Lemona
0
0
Bilbao Athletic
Moreno Hidalgo
09/04/2011
Real Sociedad B
2
1
Barakaldo
Rebollo López
09/04/2011
Osasuna B
0
1
Palencia
Medié Jiménez
09/04/2011
Eibar
0
1
UD Logroñés
Simón del Pino
10/04/2011
Real Unión
2
0
Gimnástica de Torrelavega
Lixandru
10/04/2011
Guijuelo
0
0
Peña Sport
Figueroa Vázquez
10/04/2011
Alavés
2
2
La Muela
Bilbao Vizcaíno
10/04/2011
Zamora
3
1
Sporting de Gijón B
Vidal Araújo
10/04/2011
Cultural Leonesa
4
1
Oviedo
Díaz Álvarez
10/04/2011
Caudal
0
1
Mirandés
López Toca
Jornada 34
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
16/04/2011
Alavés
0
4
Eibar
López López
16/04/2011
Bilbao Athletic
0
0
Guijuelo
García Ballesteros
16/04/2011
Mirandés
0
0
Osasuna B
Vallejo Aznar
17/04/2011
Sporting de Gijón B
0
2
Caudal
Cordero Vega
17/04/2011
La Muela
1
3
Lemona
Sánchez Aparicio
17/04/2011
Gimnástica de Torrelavega
1
1
UD Logroñés
Corral García
17/04/2011
Barakaldo
0
2
Real Unión
López Muñoz
17/04/2011
Palencia
1
0
Real Sociedad B
González Arévalo
17/04/2011
Peña Sport
1
1
Cultural Leonesa
García Castillo
17/04/2011
Oviedo
3
0
Zamora
Costas Soto
Jornada 35
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
21/04/2011
Osasuna B
2
1
Sporting de Gijón B
Abad Esteban
21/04/2011
Real Sociedad B
1
2
Mirandés
Simón del Pino
21/04/2011
Eibar
4
0
Gimnástica de Torrelavega
Conejo Rodríguez
21/04/2011
Real Unión
1
0
Palencia
Herrero Arenas
23/04/2011
Lemona
1
1
Alavés
Ripoll Solano
23/04/2011
Zamora
4
0
Peña Sport
Iglesias Villanueva
24/04/2011
UD Logroñés
2
0
Barakaldo
Mateo Valero
24/04/2011
Cultural Leonesa
2
2
Bilbao Athletic
Pérez Pallas
24/04/2011
Caudal
0
2
Oviedo
Bikandi Garrido
24/04/2011
Guijuelo
2
2
La Muela
Hermosilla Alaña
Jornada 36
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
30/04/2011
Lemona
0
0
Eibar
Medié Jiménez
30/04/2011
Peña Sport
2
1
Caudal
Arias López
30/04/2011
Bilbao Athletic
2
2
Zamora
Rebollo López
01/05/2011
Sporting de Gijón B
1
0
Real Sociedad B
Cuesta Ferreiro
01/05/2011
La Muela
0
1
Cultural Leonesa
Gil Coscollá
01/05/2011
Barakaldo
2
2
Gimnástica de Torrelavega
Vico Moreno
01/05/2011
Palencia
1
0
UD Logroñés
Díaz Álvarez
01/05/2011
Mirandés
0
0
Real Unión
Vidal Araújo
01/05/2011
Oviedo
1
0
Osasuna B
Bilbao Vizcaíno
01/05/2011
Alavés
2
0
Guijuelo
Ruiz Bada
Jornada 37
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
07/05/2011
Real Unión
5
1
Sporting de Gijón B
Ruiz Bada
07/05/2011
Osasuna B
0
2
Peña Sport
Sánchez Rico
08/05/2011
Real Sociedad B
0
1
Oviedo
Sánchez Aparicio
08/05/2011
Gimnástica de Torrelavega
2
1
Palencia
Sánchez-Seco Otero
08/05/2011
Caudal
3
0
Bilbao Athletic
Costas Soto
08/05/2011
Cultural Leonesa
2
2
Alavés
Corral García
08/05/2011
Barakaldo
1
2
Eibar
García García
08/05/2011
Zamora
3
1
La Muela
García Ballesteros
08/05/2011
Guijuelo
4
1
Lemona
González Arévalo
08/05/2011
UD Logroñés
1
1
Mirandés
Cordero Vega
Jornada 38
Data
Local
Visitant
Estadi
Àrbitre
13/05/2011
Lemona
3
3
Cultural Leonesa
Leo Ollo
14/05/2011
Bilbao Athletic
0
4
Osasuna B
Hermosilla Alaña
15/05/2011
Palencia
2
0
Barakaldo
Iglesias Villanueva
15/05/2011
Mirandés
2
2
Gimnástica de Torrelavega
Fernández Pérez
15/05/2011
Sporting de Gijón B
0
2
UD Logroñés
López Puerta
15/05/2011
Oviedo
2
0
Real Unión
Pérez Pallas
15/05/2011
Peña Sport
2
2
Real Sociedad B
Bosch Doménech
15/05/2011
La Muela
1
0
Caudal
Gorostegui Fernández
15/05/2011
Alavés
1
1
Zamora
Gómez Ríos
15/05/2011
Eibar
2
1
Guijuelo
Melgares de Aguilar
Matriu
Ala
Bar
Bil
Cau
Cul
Eib
Gim
Gui
La
Lem
Mir
Osa
Ovi
Pal
Peñ
Rea
Rel
Spo
UD
Zam
ALA
1-1
1-0
1-0
0-0
0-4
0-0
2-0
2-2
3-3
1-3
3-1
2-1
1-2
7-1
1-1
4-1
2-0
3-1
1-1
BAR
1-1
1-1
2-0
0-0
1-2
2-2
1-2
1-0
1-0
1-2
1-1
0-1
1-1
1-2
3-3
0-2
2-0
1-2
1-2
BIL
0-0
1-0
1-1
2-1
0-2
1-0
0-0
0-1
0-1
1-0
0-4
0-0
0-0
2-0
0-1
1-0
1-1
1-0
2-2
CAU
1-2
1-0
3-0
0-0
2-3
2-3
0-0
3-1
1-0
0-1
1-0
0-2
0-3
3-0
0-0
1-2
0-0
0-0
0-0
CUL
2-2
2-0
2-2
1-1
0-1
3-0
1-3
2-2
1-0
0-2
0-2
4-1
1-3
1-0
1-1
0-3
4-1
0-1
1-1
EIB
2-1
2-1
0-1
1-0
2-3
4-0
2-1
6-1
0-0
0-1
1-0
1-1
2-1
2-0
0-0
1-1
3-2
0-1
2-1
GIM
1-1
1-0
1-0
1-0
0-0
1-1
1-0
1-1
3-1
0-0
0-1
2-0
2-1
0-0
0-0
0-1
2-1
1-1
1-3
GUI
0-2
0-0
1-2
0-0
0-0
2-2
2-0
2-2
4-1
2-2
1-2
0-0
0-0
0-0
1-1
1-2
1-0
2-0
3-1
LA
1-2
0-0
0-0
1-0
0-1
0-0
0-1
3-2
1-3
1-0
2-2
1-2
0-3
1-0
1-2
2-0
4-0
0-0
2-0
LEM
1-1
1-0
0-0
2-0
3-3
0-0
1-2
2-2
1-0
0-1
2-0
0-1
1-0
1-0
0-0
1-4
0-0
0-0
2-1
MIR
1-0
2-0
0-0
2-0
1-0
0-2
2-2
2-0
6-2
1-3
0-0
2-0
0-0
0-0
0-0
0-0
0-0
0-2
4-0
OSA
1-2
1-0
0-0
2-2
1-1
1-2
4-1
0-0
1-1
3-2
2-1
2-0
0-1
0-2
0-2
1-3
2-1
1-0
4-1
OVI
2-0
2-1
3-0
1-1
2-2
2-1
0-0
2-2
4-1
1-2
0-1
1-0
2-2
4-1
0-0
2-0
0-1
1-1
3-0
PAL
1-2
2-0
2-2
1-0
1-0
0-0
1-1
0-0
0-0
0-2
1-1
1-3
1-0
1-0
1-0
2-0
2-0
1-0
3-1
PEÑ
0-3
1-1
0-0
2-1
1-1
1-2
0-1
3-1
2-0
1-1
1-2
0-1
1-1
0-2
2-2
1-2
1-0
2-1
1-0
REA
2-1
2-1
2-2
1-0
2-2
0-1
1-0
2-1
1-1
0-3
1-2
0-1
0-1
1-0
0-2
1-0
1-0
0-1
2-0
REL
1-3
1-0
2-2
1-0
2-1
1-1
2-0
1-0
3-0
0-0
0-1
0-0
0-2
1-0
3-2
1-1
5-1
3-0
0-0
SPO
2-1
0-0
2-2
0-2
0-1
2-0
1-0
3-1
0-0
0-0
1-6
1-1
0-0
1-1
1-0
1-0
0-2
0-2
1-1
UD
1-2
2-0
1-0
0-1
2-0
2-1
2-1
1-1
0-0
2-1
1-1
1-3
2-0
2-1
3-0
4-0
2-1
1-1
1-0
ZAM
1-2
2-1
2-2
1-2
3-0
1-2
1-2
1-1
3-1
1-1
0-2
2-1
0-0
1-2
4-0
2-1
1-0
3-1
2-1
Col·labora amb BDFutbol!
Notificar error
Comunitat
Donar